Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lepődnétek meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lepődnétek meg, ha egy olyan férfival randiznátok aki elmondaná, hogy az igazit kereste és ezért nem voltak kapcsolatai, mert nem érte be bárkivel?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Meglepődnék, hogy heteró férfiként egy másik férfival randizom.
2015. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Eléggé meglepődnék és gyanakodni kezdenék, hogy valami más miatt mem volt kapcsolata. Tehát, hogy valami nem stimmel vele. Nemcsak rajta múlott, hogy így alakult, lehet, hogy nem is közeledtek felé a lányok, vagy ő nem mert valamiért.
2015. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kivételesen őszinte hozzád? Ez nem merül fel bennetek nőkben néha? Elég gáz ...
2015. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Volt egy tragikus időszakom, amikor elvesztettem az anyukámat és hosszú ideig lelki beteg voltam hosszú időszak volt mire feldolgoztam és sokáig nem megfelelő lányokkal próbálkoztam ami hiba volt. Azt viszont tényleg komolyan írtam, hogy nem tudom beérni bárkivel, számomra értékes lányt szeretnék magamnak csak kicsit félek, hogy nem fog hinni nekem és azt fogja hinni, hogy velem nincs minden rendben.
2015. febr. 3. 22:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Én maximálisan együtt érzek és szégyennek tartom, hogy őszinte sem lehet az ember már ... bár amilyenek élnek a földön a bizalmatlanságnak is van létjogosultsága, de ezt a nők erősen túlerőltetik.
2015. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Örülnék neki!
2015. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok. Én is szomorú vagyok, hogy nem lehet őszinte véleménye az embernek, mivel én is csak a sajátomat írta le. De úgy látszik, sokaknak betalált, hamár így lepontoztak. :D
2015. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3-assal baromira egyetértek! Mi férfiak, ha mondunk valamit, akkor az úgy van, nektek nőknek pedig egyáltalán nem muszáj állandóan valamilyen mögöttes elcseszett elméletet odaképzelni.
2015. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú időről beszélünk?
2015. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha ilyen igényes férfival hozna össze a sors.
2015. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!