Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kicsit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrPifta kérdése:

Szerintetek kicsit vagy nagyon gáz így megjelenni első randin?

Figyelt kérdés

A srác eljött borostásan, otthoni pulóverben, zokni nélkül papucsban. És mint kiderült később, nem azért mert annyira szegény, csak ennyire trehány.


Végül is egy nagy mínusz pontot kapott ezért, de egyébként rendben van, ezt megpróbálom kinevelni belőle



2015. febr. 6. 07:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen ez gaz..
2015. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy nem-e fázik -2 fokban.
2015. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ha hozzám így jött volna randira tuti nem égettem volna magamat és hazaküldtem volna.
2015. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Magyarán szólva nem is érdekelted őt igazán, csak ahogy éppen otthon volt leugrott hozzád, mintha kisboltba menne...

Nem túl megtisztelő már az elején..

2015. febr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 opened paradise ***** válasza:
A borosta szerintem nem (lévén én is így hordom az arcom :D),de a többi igen.
2015. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

B*azdmeg én még akkor is normálisan felöltözök, ha a barátaimhoz megyek át a másik utcára :/

És te még ezek után foglalkozol egy ilyen emberrel. Gratulálok -.-

2015. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen gáz! Alapvető tisztelet hiánya a másik fél iránt. Nem kinevelni kell, hanem elküldeni. Jártam már így lánnyal, sosem kerestem többet, pedig alapvetően nem volt rossz csaj...
2015. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy mr pifta vagy, igy mind a ketten fiuk vagytok jobb esetben ez nem randi csak haveri talalkozas
2015. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromi nagy tiszteletlenseg volt tőle. Ilyenkor tetszeni akarunk a másiknak és a legjobb formankat hozni, ha már most leszarja hogy mi a véleményed róla később semmi jóra ne számíts.
2015. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
A borosta tényleg mínusz pont? Én mindig borostásra trimmelem a képem :D
2015. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!