Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a srác aki hangosra ereszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a srác aki hangosra ereszti a zenét a verdájában, hogy így vonja magára a figyelmét a csajoknál, az bunkó, beképzelt? Csak lányok írjanak!

Figyelt kérdés

Pontosabban ilyen formában akar fogni csajokat?

Ez szánalmas, nem?


2010. febr. 10. 16:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ők magukról azt hiszik menők, az emberek szerint meg bunkó parasztok.
2010. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Nyomorék egoiszta fszszopás..
2010. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
En mindig azt hittem, csak a "nagymeno" HVCS-k arcoskodnak ezzel, de most ezzel tenyleg csajozni akarnak??? Teljesen ledobbentett a felfedezes:)))))) Heeeee cica! teccol, ugorj a verdamba hallgassunk egy kis lagzi lajxsit vagy hogy???? 25/L
2010. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

ésha nem ezért nyomatja a zenéjét a kocsijában, mert csajt akar magának fogni??? erre egyikőtök sem gondol? csak ontjátok magatokból a szitkolózásokat....

csaj vagyok, sportkocsim van, és szeretem hangosabban hallgatni néha a zenét. és képzeld nem azért h magamra vonjak a pasik figyelmét, mert VAN BARÁTOM.

akinek sportkocsija van, ésha épp olyan a kedve akkor ő is feltudja tekerni a hangerőt, még amikor együtt utazunk, akkoris, és NEM AZÉRT H MAGÁRA VONJA A CSAJOK FIGYELMÉT.

egyszer próbáld ki. utazz le így a balcsira haverokkal, hangos zene, 40 fok, haverok, buli, stb.....rájössz h mire is jó ez még azonkívül h csajt fogjál....

2010. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
miért ha nem sportkocsid van az kizáró ok gyogyika szöszike?!
2010. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok akik csak azért nyomják teljes hangerővel a zenét hogy nézzenek rá, mert hogy ő különc és akkor nézi, ha nem-e bámulják és akkor olyan büszke, de olyan... Tisztelet a kivételnek!
2010. febr. 10. 16:30
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
En nem vagyok azon a valaszon meglepve, menjetek le egyszer nyaron beach housra, az izomagyuak allva napoznak, mert meg olyankor is pozolnak, a kis szoszik, meg melletuk barnitjak a mar amugy is szolis testuket. 3 nyarat dolgoztam vegig lenn, szanalmasak, akkorakat rohogtunk rajtuk. De nem baj cicuska, hallgassad csak hangosan a zenet a sportkocsidban, ugy is "megdolgoztal" erte!:)))))
2010. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
lassan már azt is lehetne mondani:világ ku.rvái gyülekezzetek!:) ez tényleg szánalmas
2010. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
16:31-es, ez jó volt! DD
2010. febr. 10. 16:36
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

:D istenem a sok előítéletes balf@sz:D

se szőke nem vagyok, se szoliba nem járok.

és képzeld megdolgoztam a kocsimért, elmentem DOLGOZNI, van munkám, és nem az utcasarokra, mert közgazdász diplomám van.

és a balcsi alatt nem a beach house-t kell érteni, dehát ha nektek csak ez ugrik be a balatonról.....

kicsit sajnállak titeket....előítéletes, pesszimista, beszűkült népség vagytok.

ja és vmelyik válaszolónak még, hogy nem, nemcsak sportkocsiban lehet üvöltetni a zenét, azért mondtam h sportkocsim van, h ne az legyen h jajj...mitakarok én a gyári szar hitelből vett új kocsimmal....de mindegyis, mert helyette szőke szilikonos ribanc lettem, aki szarrá szopta az agyát a kocsijáért...:D:D istenem....kicsit gondolkozzatok mielőtt beszóltok, mert ha nem jön be az amit írtok, akkor kur_va nagyot égtek. mint most. ég és föld amit ti rólam hisztek. dehéát ezvan. gyepes, beszűkült, pesszimista előítéletes emberektől mit várhatnék?

2010. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!