Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy dolgoznátok fel, ha 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznátok fel, ha 14 éves korotokban megállnátok mindenhol a növésben, főleg, ha 170 cm vagy az alatt vagy?

Figyelt kérdés
Fiukat kérdezem . Előfordult már vkivel ilyesmi ?
2015. febr. 7. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egyszerű dolog, de el kell fogadni. Tom Cruise is 173 centi :)
2015. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
N szólj semmit se a 170 cm-edre... Én 164 cm, és lassan már 17 éves vagyok...
2015. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, 18 eves lassan es 14 evesen a betegsegem miatt voltam kb 150 cm..a gyogyszer persze segitett, de joval kisebb voltam mint te..
2015. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki!

Én 18 évesen 200 cm er vagyok. Nehéz ruhát találni, nem férek el a villamoson, mindenhova beverem a fejem, fáj a nyakam ha a barátnőmmel (~170cm) csókolózok... stb

Persze vannak pozitívjai mind az alacsonyabb embereknek mind a magasabbaknak.



18/f :)

2015. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem pozitív, de túl lehet tenni magad rajta. Én 164 vagyok. Nem tudom, hogy szüleid milyen magasak, de szerintem már te is barátkoztál a gondolattal, hogy nem leszel égimeszelő. Csajoknak kb ennyi az átlag, sokan ekkorák, sokan kisebbek. Ezt dobta a gép.


Ettől függetlenül még mindig lehet jó csajod, csak nem 180as jó csajod.

2018. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD


most nézem az időpontokat. Nem nőttél semmit a 3 év alatt, mi? :D

2018. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!