Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy dolgoznátok fel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgoznátok fel, ha a szerelmetek, akivel 5 éve együtt voltatok és terveztétek a jövőt, kidobna azzal az indokkal, hogy túlságosan kiszámíthatóak vagytok?

Figyelt kérdés
Próbáltam tőle megkérdezni, hogy mire gondol pontosan, mert nem voltunk sosem azok az együtt ülünk a TV előtt típusú pár. De ő sem tudta normálisan elmagyarázni, csak annyit mondott, hogy így érzi és kész, hogy izgalmasabb életre vágyik, és mellettem nem érzi ezt.

2014. nov. 8. 18:55
1 2
 1/13 CptTomato ***** válasza:
100%

Ledöbbennék..

összeszedném az állam

elmorzsolnék egy könnyet

megint össze szedném az állam

kiröhögném

összepakolnék

rácsapnám az ajtót amolyan joey stílusban

2014. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Meglepődnék

kiröhögném

közölném vele, hogy nem normális

lelépnék

2014. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Joey?


[link]

2014. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Leönteném egy vödör hideg vízzel aztán otthagynám.
2014. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehetőségek


1.Megőrülök és tőrbe csalván megölöm.


2.Megőrülök és én magam halok meg


3.Depresszíven élek tovább


4.Tőrbe csalom és porig alázom vele

2014. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 CptTomato ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


[link]

2014. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon megdobbennek.


Megmondanam neki, hogy ha ez szamara valoban ok szakitasra, akkor jobb is ha most szakitunk, mert az eletben ennel sokkal kemenyebb dolgok is johetnek majd es en azt akarom hogy egy IGAZI TARS legyen mellettem egy eleten at, nem egy ilyen f@3zfej, mint te.


Aztan elhuznek. Es a budos eletben nem beszelnek vele tobbet, mert mint fent irtam az eletben ennel kemenyebb dolgok is lesznek, es ha ez neki szakitook, akkor mit szolna ha ne adj isten hazasok lesztek es te munkanelkulive valsz, vagy beteg leszek, vagy leeg a hazatok es minden a nullarol kell kezdeni. Vagy egy veszekedesre is mit reagal? Vagy mi lesz, az is problema lesz ha vasarnaponkent mindig kozosen ebedel a nagy csalad... Na mindegy. Faxfej. Hagyd a pics@a es keress mast! Elso heten illik sirni, baratnoknek elmondani ezt a heretlen gerinctelen majmot mindennek, bulizni es utana jol erezni magadat.


Az ilyenben kesobb nem tudnek megbizni.

2014. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó, férfi vagyok egyébként.
2014. nov. 8. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:

#6


Jaj ne ez a konzerv-alánevetősen nem vicces jóbarátok-béli dzsoika :S


(Ennek vagy a másiknak volt a fesztbaum béla a szinkronja - gyerekkorom egyik negatív emléke a tv2/viasat3 és a jóbarátok kombója. De lehet ezt a szinkront még a TV3 kezdte el ránk szabadítani). Ráadásul azon a tipius "nem túl régi de nem is új" fekete doboz alakú tévéken amin a színek olyan "furák" volta. A hang meg "dobozos"

2014. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugh. Akkor elnezest, de az exed egy tipikus idiota no es ezt nokent mondom... a fa@xfej reszt az elozo szovegben at lehet irni hulye pitsava is akar.


Lenyeg a lenyeg, az ilyen megbizhatatlan.

Sanszos amugy hogy mas van a hatterben, de olyan gerinctelen h nem mondja meg, szoval inkabb ne is foglalkozz vele, neked nem is ketyeg a biologiai orad, nem olyan para mint egy nonel aki mar kozeledik a 30-hoz es 5 ev utan kidobjak, holott mar gyereket tervezett stb.. Te meg 41 evesen is akar 23 eves pipiket hajkuraszhatsz, mint a baratom. ;)

2014. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!