Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kopaszként nem lesz barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszként nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, erősen kopaszodom. Ezért letolom nullással, így talán jobb. Én nagyon nem szeretem. Állítólag szép az arcom, több lány mondta már életem során, voltak kapcsolataim, de a legutóbbi óta nem nagyon találom a helyem. Sportolok, szálkás izomzatom van, magas vagyok, ápolt. Dolgozom, igyekszem figyelni magamra. De barátnő nélkül nagyon nem jó.
2015. febr. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok szép nőt látok kopasz pasikkal, szóval ne csüggedj.
2015. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond a kopasz mukikkal.
2015. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még középsuliban volt egy durván kopaszodó 30as matektanárom.. Diák szemmel is rohadtjó nője volt..
2015. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, de egyébként meg ne sajnáld azokat a lányokat, akik csakis emiatt nem "állnak szóba" veled. :)
2015. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak az a baj, hogy neked nem tetszik a fejed

és ezt kiszagolják

2015. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam mondani, amit az első. Egy csomó jó csajt látok kopasz férfival.


Ha valami, hát akkor a kopaszságod nem fog akadályozni abban, hogy sikeres legyél a nőknél.

2015. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt ez a tényező....és nem is érdekel.Tehát az esélyeid megvannak arra,hogy találj egy rendes csajt,aki nem felszínes.
2015. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos hogy talál magának párt. Például a nevelő apám is kopasz. Ésanyám úgy szereti ahogy van. Biztos talál maga is párt csak ne adja fel. Bízzon magában. Egy gyereknek hihet hiszen minden szava őszinte. :)
2015. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!