Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lesz még valami? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz még valami? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Meg ismerkedem az interneten egy lánnyal, kb fél éve és beszélgettünk sokat, és úgy mond együtt vagyunk és oda jutottunk hogy találkozzunk. Meg is történt felutaztam érte 270km-t, elbeszélgettünk sétáltunk. Megfogtam a kezét, átöleltem és mondta hogy még nem szeretne csókot. Én vagyok az első fiúja.

Másnap beszéltünk, és megkérdeztem hogy milyennek gondol, szeretne e tőlem valamit.

És azt írta hogy: "Nagyon aranyos fiú vagy meg minden. Szeretlek de furcsa ez nekem még. Össze vagyok nagyon zavarodva nem tudom hogy mit akarok, ha vissza gondolok hogy taliztunk akkor rossz érzés fog el. Van olyan hogy szeretlek is meg közben nem."


Ilyenkor mit érezhet ezen a "rossz" érzésen?

Szerintetek érdemes még egy talira felmennem, hogy megbeszéljük ott személyesen vagy nem érdemes felutaznom?

Ha fel is utazok, akkor lesz belőle valami vagy nem?



2015. jan. 31. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Első pasi, fél ettől az egésztől.
2015. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez elég tipikus. Szongás a közelségtől. Nem veled van gond, hanem úgy általában a kapcsolatoktól tart. Nagyon-nagyon sok türelemmel lehet közel kerülni hozzá (vagy nem, attól függ, mennyire súlyos a kötődési zavar).
2015. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 2:

Az a baj hogy 270km-re lakik tőlem, így maximum havi 1x tudnánk talizni, így szombat/vasárnap.


Szerinted, vagy aki olvassa ezt a kérdést, menjek el megint és beszéljük meg hogy mi legyen?


(Ha nem érezné ezt meg minden akkor, szünetben ott tudnék aludni is.)

2015. jan. 31. 15:50
 4/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hagyd a csajt,mert ez lerazo szoveg.nekem is volt ilyen,csak 270km helyett 20km.
2015. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen távoli csajjal alapból nem is kezdenék. De te tudod, mit akarsz.
2015. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5:


Én se, de valahogy megfogott a csaj.

Nem soká lesz a tali, ott megbeszélünk minden de szerintem nem belőle semmi. :/

2015. febr. 9. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!