Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki tetszik vagyis annal tobb. es baratja van. Aki szerintem 1 gyik es szerintem en jobban illenek hozza, . Igaz hogy masfel evvel nagyobb de szerintem a kor nem szamit. Mit tegyek? .16F

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Huzz el a pi*csába! A lányoknak fontosabb a belső!!

14/f

2010. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valentín napra mond neki h : Elviszlek egy szép helyre. Kiviszed egy parkba ,megkérdezi hol az a szép hely?. Aztmondo ÉN VAGYOK xD....14/f
2010. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jo de a pasi nem is nagyon torodik vele!!!! persze hogy nem a kulso szamit en is tudom azt ... a pasinak autoja van es nem is melozik es megis a lany Stop al kell hazamennnie

!

2010. febr. 12. 18:09
 4/10 A kérdező kommentje:
a fo kerdesem az hogy en leszarom hogy baratja van es megakarom hoditani!! ezt akarom segitseget kerek erre:P
2010. febr. 12. 18:10
 5/10 A kérdező kommentje:
ja amugy en szekejfoldi vagyok.Csikszereda.. ez nem igy meg itt h kocsogkdunk a csjokkal :P .nagyob csajok es fiuk segitsenek akik tapasztaltak
2010. febr. 12. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ha rámozdulnál a csajomra, biztos hogy egy életre megtanulnád a leckét. Szerintem ebből szűrd le a hozzászólásom mondandóját, bár az írási stílusodból és szóhasználatból ítélve nem lehetsz egy penge gyerek.

Mi az egyáltalán, hogy te jobban illessz hozzá? Ki vagy te, hogy tudd ezt? Talán a csajnak kéne tudnia.

2010. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Talán a csajnak kéne tudnia."

hát ezek szerinte tudja is xD

2010. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az SZÉKELYFÖLD és nem székejföld. Ha már ilyen Erdélyi nagyember vagy akkor legalább helyesen tudd leirni az otthonod nevét ...


Üdv Székelyföldről

2010. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod, ha egy lánynak tetszik egy pasi, az pedig "leszarja" őt, annál jobban fog vonzódni hozzá. Az emberek mindig azt akarják, ami nem lehet az övéjük. Nyílván a székely csajszik is arra buknak, mint az itteniek. :o) Ha fiatal, akkor az a fő, hogy külsőleg bevágódj nála, és legyél mácsó. :-)
2010. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén a csajt elég nagy surmóság hogy ki akarsz vele kezdeni amikor barátja van. Ha a te csajod próbálná vki elszedni az neked hogy esne? Én biztos ketté fejelném aki ezt próbálná. Szerintem a csaj barátja is pont igy van vele.
2010. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!