Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolják sokan, hogy a neten való ismerkedés lúzerség, amikor szerintem sokkal gázabb az ha valaki utcán, vagy bárhol máshol élőben próbál ismerkedni idegennel?

Figyelt kérdés
Szóval mért gáz, vagy lúzerség, ha egy idegennel próbálsz ismerkedni fb-on vagy mondjuk társkereső cseten? Mért ítélik el vagy utasítják el sokan? Személy szerint én szerintem sokkal kínosabb és nyomulósabb is az, ha élőben szólítasz le egy idegent, és tapintatlanabb is.
2011. nov. 3. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert az interneten csak pedofilok laknak, minden valódi ember az utcán meg szórakozóhelyen van!! Meg úgyis bármit, mond hazudik!!! Meg el fog rabolni!!
2011. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Végül is nem lúzerség, senki nem kérdezni meg hogy hol ismerkedtél még a pároddal lényeg hogy van :D.

Van akinek élőben lehet nem megy annyira a beszélgetés kezdeményezése azért választja a netet. De szerinted régen mikor még nem volt elterjedt a net ,szerinted hogy ismerkedtek?

22/f

2011. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lúzerség de én egyszer ismerkedtem össze egy csajjal neten, hát mondhatom jól megszívtam. Nekem rossz tapasztalataim vannak ebben. Meg a másik, hogy lehet, hogy neten bejön neked a csaj stílusa de lehet, hogy nem fog bejönni élőben. Harmadik: akárki akármilyen képet rakhat ki magáról, neten miközben élőben látom a valódi álarcát amit felvesz a külvilág felé, és ha járni szeretnék vele szépen lasasn leveszem ezt az álarcot és megismerem az igazi énjét. Ezt neten mikor éred el?:)
2011. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
nem tom én a legtöbb páromat neten szereztem és barátság után alakult ki minimum egy éves kapcsolat.szal nem mondom hogy luzerség. én mindig normálisakat szedtem össze. független attol hogy szétmentünk e vagy sem. den yilván ha nem normális össze se jövök vele.
2011. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régebben amikor még nem volt az internet elterjedve még más volt még az előző században szerintem sokkal nyitottabbak voltak az emberek mint most. Most sokan elzárkóznak az ismerkedéstől mert túl nagy a bizalmatlanság is szerintem meg félnek mert agresszívebbek is az emberek. :S manapság ha valaki szeretne ismerkedni , akkor valami hátsó szándékot feltételeznek.
2011. nov. 3. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:

hátsó szándék.. :)


azért, mert az igaz emberek vagy a kocsmában ülnek, vagy a diszkóban.


A neten kielégületlen öreglányok vannak és elefántok

2011. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert a neten tényleg gáz ismerkedni.

Pár éve még csak a "mindenre esélytelen vénlányok", és a pedofilok, meg a csak szexre vágyó állatok ismerkedtek neten. Bocs, ha ezek után előítéleteim vannak. Főleg, hogy most se tud senki két normális mondatot írni, ha "ismerkedni akar".

- Borotválod? Szereted az anált? Talizunk ma este?

- Persze, hogy nem, egyébként szia neked is!


Másrészt a neten tényleg kizárólag a külső számít, hisz nem egy személy ragad meg, hanem egy fénykép.

Nem is tudod, hogy működik-e a kémia, hogy beszél, mozog, milyen a személyisége, milyen magas, milyen a humora, milyen az illata, stb. Csak látsz egy fényképet.


Szánalmas.


Szerintem normális ember nem pixelekre gerjed, hanem másik emberre.

Egyébként aki szerint IRL gáz ismerkedni, annak sok szerencsét kívánok a chat-szexhez, mert lassan az is gáz lesz, ha nem facebook-on keresztül csinálod.

Ha megszűnne a net, kihal az emberiség. :)

2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló sajnálom hogy ilyen tapasztalataid vannak, mert én jó pár olyan lánnyal is megismerkedtem, akik normálisak voltak, és még csak nem is voltak vénlányok, kifejezetten szépek is voltak külsőre. Igazság szerint én ismerkednék élőben is csak hát a korombeli lányok szerintem gyerekes módszernek gondolnák az ilyen megszólításos módszert. A tini középiskolás lányok díjjaznák, de ők meg megijjednének ha elárulnám nekik a valós korom, ezért le kellene tagadnom 7-8 évet is. Amit egyébként simán megtehetnék, mert a koromhoz képest fiatalabbnak nézek ki. De előbb utóbb úgyis kiderülne a valódi korom, szóval ez se működhetne hosszútávon.

Ezért próbálkozok neten elsősorban. És nem esik jól ha mások azt szajkózzák bele a többiekbe, hogy ez szánalmas. Nem kéne elvenni az emberektől a hitet, igenis vannak normális és vonzó emberek is a neten is.

2011. nov. 4. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
oké hogy a fénykép is beüt de egy normális kapcsolatot keresö egyén megnézi a többi képedet is hogy milyen vagy.én pl rajzolok,meg szeretek fotozni is, sok kép szol rolam állatokkal stb. ebböl az ember levágja hogy állat természet és müvészetkedvelö.és akkor már érdekesebb lehet az illetö. nála ez volt. elkezdtünk beszélgetni és mivel elég szimpik voltunk egymásnak, taliztunk is,hogy ott majd kiderül mi van. ha gáz akkor maradunk barátok azt kész,vagy az sem, ha nem akkor több is lehet.csak meg kell találni a megfelelö személyt,akinek hasonlo hobbijai vannak és ha összeis akar szedni hasonlot akkor fel kell tenni sok képet de nem az arcod különbözö beállitásárol... ahogy azt mai tinip.csáknál látom. abbol csak az jön le hogy önimádo ribanc...esetleg...
2011. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"sok kép szol rolam állatokkal stb" -zoofil :D :D :D
2011. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!