Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van 1 csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The viper kérdése:

Mit tegyek? Van 1 csaj aki fél bele menni velem ebbe a távkapcsolatba. Fél h pofára esik és csalódni fog. Hogyan győzzem meg h bele menyen ebbe a távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ne a helyesírásoddal... de alapból nem értem, hogy egy távkapcsolatnál miért a cslódástól tart elsősorban, amely bármelyik kapcsolatnál előfordulhat. Viszont a távkapcsolatnak ezernyi problémát implikálhat, amely visszariasztja az embert, hogy ilyenbe belemenjen, és érthető, ha nem is akar.


Szóval nehezen értelmezhető számomra ez az egész. Beszéld meg vele, hogy konkrétan mitől fél.

2010. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csaj bele akarni menni velem ebbe a távkapcsolatba csak nehezen teszi meg az első lépést és fél.Pedig tudnék menni mindig hozzá nem értem én se a csajt h akarja a dolgot
2010. febr. 12. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szörnyű... A távkapcsolatban elsősorban gondolom interneten beszélnétek egymással.. Így írni.. Érthetetlen, tagolatlan... Tanuld már meg használni az anyanyelved.

(Ha lepontozol, attól még ugyanolyan szar leszel magyarból.)

2010. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy az utolsó tökjól leírta miért csalódna x)
2010. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!