Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmentek olyannal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmentek olyannal is randizni, akit nem találtok külsőre vonzónak?

Figyelt kérdés

Ugyebár, ha valakit visszautasítunk a külseje miatt, akkor felszínesek vagyunk. Tehát ez alapján mindenkinek esélyt kellene adni? Menjünk el olyannal is randevúra, aki nem tetszik, akihez egyáltalán nem vonzódunk (és nem is tudnánk)?

Valóban felszínes lennék azért, mert a külső IS számít nekem?


2015. febr. 20. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
aki nem vonzó de rendes azt havernak hívják
2015. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én vok 1 es legalábis 60%ba de idővel változhat
2015. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Persze, hogy elmennek ha van penze meg autoja.
2015. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerem, egyáltalán nem, nem mennék el vele. Mert ha nem tetszik? Jó, persze, lehet meggondolnám magam, de ha már így állok hozzá... és ha elmegyek, nem jön be akkor se, akkor meg azt hiszi hogy csak hülyítem.

Viszont ha ismerem, ha tudom hogy milyen, és amúgy kedvelem, lehet elmennék vele. Lehet.

2015. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ő fizet, akkor simán.
2015. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Randizni nem.

Egy baráti beszélgetés, letisztázva, hogy semmi többet ne várjon a barátságon kívül, úgy igen, de randizni nem.

És miért lenne felszínes? Nem tetszhet minden ember a világon. És nyilván az ember azzal kezd bármibe is, aki bejön neki külsőre. Ha nem vonzza az illető külsőre semmilyen szinten, ha nem működik a kémia, akkor kár egymás idejét rabolni szerintem.

Tehát nem a külső a legfontosabb, de az is számít! Mindenkinél! Mert ha egyszer valaki nem jön be, azzal az ember nem fog úgysem kezdeni semmit.

2015. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Randizni semmikép! Ha nem vonzódsz hozzá külsőleg de belsőleg igen (vagy még az ott se) akkor sincs értelme. Max. csak akkor ha külső nálad nem igazán számít. De nem vagy felszínes, ettől nem. Igazán akkor tudsz szerelmes lenni az illetőbe ha külsőleg is belsőleg is vonzódsz hozzá;) L
2015. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, amíg az idealista világképem próbáltam igazolni, addig elmentem, több olyannal is randiztam már életem során, akik nagyon nem tetszettek. De később, miután megismertem, sem kezdtem vonzódni hozzájuk olyan szempontból. Jó haver, kedves ismerős, de semmi többet nem tudtam érezni. Első csókom amúgy egy olyan fiúval volt. Hát juj :D Sose csókolózz úgy, hogy legalább minimális mértékben nem tetszik a pasi. Főleg ne elsőre. És 15 évesen nem mondhatom, hogy nagyon sok pénze vagy bmw-je lett volna :D Nyilván nem azért mentem el vele. De a jó fejség önmagában valóban kevés ahhoz, hogy valamirevaló kapcsolatot kialakíts, ha különben nincs meg egy minimális vonzalom. Azóta erre én magam is rájöttem, és kb a 3. ilyen próbálkozás után már én is nemet mondok annak, aki nem tetszik.


22/l

2015. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
7/8 válaszoló nekem is ez a véleményem:)
2015. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem sosem érdekelt mások véleménye, pláne az nem, hogy emiatt valaki felszínes lenne.

Ez hülyeség.

Ha az illetőt még nem ismerem, és idegen akkro biztos, hogy nem mennék el vele ha nem lenne vonzó.

2015. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!