Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmentek olyannal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmentek olyannal is randizni, akit nem találtok külsőre vonzónak?

Figyelt kérdés

Ugyebár, ha valakit visszautasítunk a külseje miatt, akkor felszínesek vagyunk. Tehát ez alapján mindenkinek esélyt kellene adni? Menjünk el olyannal is randevúra, aki nem tetszik, akihez egyáltalán nem vonzódunk (és nem is tudnánk)?

Valóban felszínes lennék azért, mert a külső IS számít nekem?


2015. febr. 20. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyszer belementem ilyenbe, de soha többet. Olyan kínosan éreztem magam, hogy azt el nem tudom mondani....

37F

2015. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már randiztam ilyennel és ő lett életem első nagy szerelme. Mondjuk neki olyan karizmatikus kisugárzása volt, hogy többen is rajongtak érte.
2015. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt, ha olyannal nem randizol, aki nem jön be. Ennyi. Minek pazarolnád a saját és az ő idejét egy olyan dologra, ami nem működik?! Nekem is számít a külső, meg még sok más, és ez így van jól. Mindenkinek megvannak a maga igényei.
2015. márc. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!