Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Le szólítás buszon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szólítás buszon?

Figyelt kérdés

Mostanában többet utazok a buszon elég szép lányokkal találkozok fent a buszon, nagyon rámenősnek néznének/lenne esélyem hogy megismerkedjek vele?


pl random lányt leszólítani, és elkérni a telefonszámát illetve elhívni valahova?



2015. febr. 20. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. De készülj fel a visszautasításra is...
2015. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 :


Igen, fel kell arra is készülni. :)

Meg jól kell indítani ami menne csak önbizalmam nincs meg.

2015. febr. 20. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha rögtön a telefonszámukat kéred el tőlük, akkor tolakodásnakvehetik, illetve megpróbálnak kerülni. Először beszélgess velük valamiről. És amikor már volt pár beszélgetés utána kérnél randit.
2015. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 :


Ahogy mondod, látni kell a lányon hogy mi érdekli és arról dumálni vagy rögtönözni. :)

Pl ma ültem szembe egy lánnyal, 1-2 szót beszéltünk elő vette a telóját, és a kolis barátnőjének mondta a teló számát hangosan.. én hülye nem jegyeztem meg..

2015. febr. 20. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyanokkal alapból nem foglalkoznék tovább, aki egy leszólítás után egyből telószámot ad egy idegennek vagy pedig egy idegennel elmenne valahova..Aki ennyire könnyen adja magát, az nálam felejtős.

Javaslom, hogy ilyenekkel ne próbálkozz. Beszélgessetek, majd esetleg kérdezd meg a nevét( és jelöld be fb-n pl.) vagy pedig add meg te a sajátodat és éljen a lehetőséggel, ha akar.

2015. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 :


Igazad van valamilyen téren, csak ez a beszélgetés is 1-2 szó volt, félénk vagyok, nem vagyok magamba biztos, és önbizalmam sincs. Tudnék mit mondani, csak félek hogy nem jövök be neki vagy ilyesmi.:/

2015. febr. 20. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, akkor nem. Ez a visszautasítás mégsem lenne olyan fájdalmas, mintha egy pár hónapig húzná az agyad.
2015. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 :


Teljesen igazad van! Erre kell gondolni, hogy ha jobb mintha később rázna le.

2015. febr. 20. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!