Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után merjek még vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után merjek még vele beszélni?

Figyelt kérdés

Fiú vagy és van egy lány aki tetszik, még a téli szünet előtti utolsó nap a suliban legelőször megszólítottam. De ahogy köszöntün egymásnak én álltam előtte kipirosodott arccal kb. 10 másodpercig és bámultam. Majd ennyit kinyögtem : Boldog karácsonyt. Utána elköszöntem és elmentem.

Ezek után merjek még vele beszélni?



2011. dec. 27. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze! Talán még aranyosnak is gondolja :)
2011. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. de szerinted nem égettem le magam? :/
2011. dec. 27. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a mai sulis fiúk, sztem ezt gáznak tartják.
2011. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi de valamit félre olvastál. :)

én fiú vagyok.

2011. dec. 27. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen egy kicsit leégetted magad, de attól még ezt aranyosnak találhatja. Vagy tetszel neki, vagy nem. Ő eszerint fog dönteni. Ha tetszel neki, naponta leégetheted magad, akkor is Veled fog maradni. Érted?
2011. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha le is égetted magad előtte, akkor sokkal jobban egy betoji kis nyomor.knak fog gondolni téged, ha többé nem mész oda hozzá...

Legyél férfi, menj oda hozzá, ha nem mész, egy nyámnyila kiskölöknek fog hinni, és jobb lesz majd, ha más karjaiban látod? Sokkal nehezebb lesz megszerezni ha összejön valakivel...

Csiszolódni kell, csiszolódni, én is azt teszem most. :)

2011. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!