Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém az osztálytársam?

Figyelt kérdés

16F

Van egy lány osztálytársam aki gyanús.

Tavaly mikor még sokat beszélgettünk akkor nagyon sokat csesztetett.szinte minden nap beszélgettünk.

De aztán már volt az a pont hogy nekem elég volt.letiltottam facebookról is.és szerintem leesett neki hogy valami nem működik.

Most pl egy osztálytársam elkezdte keverni a sz@rt hogy bejön nekem az egyik tanár(fiatal 30valahány éves tanárnő)

És ma odajött hozzám ez a lány osztálytársam és azt mondta hogy "hallottam amit xy mondott,nem lehet igaz hogy bejön neked!ronda ez a nő.találsz nála sokkal jobbat!"

Ez az osztálytársam nagyon sokat néz engem.

Szerintetek?



2015. febr. 5. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
2015. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond neki h nem a tanárnő tetszik hanem valaki más.
2015. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
húzd meg a tanárnőt
2015. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, igen.
2015. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen beléd van zúgva a csaj.És már nem azért de a matrica lányoktól undorodom.
2015. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyet értak a 3. válasszal:D
2015. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!