Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 pasival randizgatni egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pasival randizgatni egyszerre szemét dolog? 20/L

Figyelt kérdés
Egyiket január óta ismerem, itt lakik szinte mellettem. Teljesen úgy éreztem, hogy már együtt vagyunk. napi szintű randik..stb. kb. 2 hét után le is feküdtünk. Csak utána én elutaztam, neki sok volt a suli, otthoni zűrök. Teljes mértékben elhanyagolt, mikor visszatértem, akkor is nem is jelentkezett, pedig tudta jól, hogy már itt vagyok. Eldöntöttem, hogy már nem fog érdekelni. egy véletlen módján megismertem valaki mást, aki kb 50kmre lakik tőlem. Nagyon kevés szabad ideje van. Tanul, dolgozik, mindennap 5kor kel, es estig sulizik, utána tanul. Kb. 2 hetente láthatom pár órára. Most még úgy több szabadja volt, szóval egy hét alatt 3 randink volt. Nagyon rendes fiú. A talik nagyon jól sikerültek. Csók volt, több nem. Tőle jobbat nem is kívánhatnék. Álmaim pasija. Na de távolság... Persze felbukkant az első számú jelölt közben, aki most már teper, hogy megkapjon. Ma kihívott... és valahogy csók lett a vége. Mit tegyek? :/ Melyiket válasszam? Nagyon nem fer, ha egy ideig ismerkedés alapjából hagynám mind a kettőt és max a csók lenne...? Ach... tanácstalan vagyok :/
2015. febr. 23. 17:35
1 2
 1/12 Las Vegas ***** válasza:
42%
r*b*nc bűzt érzek..
2015. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez több, mint szánalmas. De, igaz, csak 20 éves vagy...:)

Ha én lennék a második pasi helyében, és megtudnám, hogy közben mással is randizgatsz, és még le is feküdtetek, tuti felpofoználak.


41F

2015. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a szex az az előtt volt mielőtt megismertem a másikat. Tudom, szánalmas vagyok. De tanácstalan is egyben. Egyik itt közel, másik messze. De mégis a messze után húz a szívem. Csak nem tudom meg éri-e. S úgymond nem vagyok együtt még egyikkel sem. Ha kapcsolat lenne már, akkor biztos, hogy nem csinálnék ilyet.
2015. febr. 23. 17:43
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Ebben nincsen semmi rib.ncság, hiszen nem jár semelyikükkel...

Dönts gyorsan és horgonyozz le az egyik mellett, hogy ne legyen neked kínos.

Bezzeg ha egy srác egyszerre két lánnyal kavarna, ő lenne a csúcs.

2015. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, szemét dolog. Január óta csók és le is feküdni... hát azért ezzel többet kéne várni. Én férfi létemre tovább várok az ilyenekkel. Ilyen alapon kéthetente másik lánnyal feküdnék le, az milyen lenne?


Ha csak simán randizgatnál, találkozgatnál velük, az nem lenne baj, de a csók és a szex kicsit sok azért.

2015. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az a pasi aki két lánnyal kavar azért csúcs mert ő hódította meg őket.

A kérdező meg azért szánalmas mert semmit nem rakott ezekbe,csak megvárta amíg rámásznak.

2015. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mekkora parasztok vannak itt.. Annak őszintén gratulálni tudok, aki ezért megpofozna egy lányt, akivel konkrétan nem is jár, csak randizott.

A kérdező akkor lenne r.banc, ha együtt lenne valamelyikkel, és úgy lenne a másik, de nem ez a helyzet. :) Viszont azt tanácsolom, döntsd el gyorsan, melyiktől akarsz bármit is. Én a helyedben a másodikat akarnám, az első egyszer már leszerepelt.

2015. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dönts.

Ne vezesd félre egyiket sem.

2015. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Döntsek, döntsek... de hogyan? Melyik mellett? szívem a távolabbihoz húz, de nagyon félek a távolságtól.... nagyon. És lényegében nem is tudom, ho
2015. febr. 23. 18:39
 10/12 A kérdező kommentje:
* nem is tudom, hogy ő akarna e egyáltalán kapcsolatot belőle.
2015. febr. 23. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!