Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Járjak vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Járjak vele vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és tetszik egy fiú, akit kb. fél éve ismerek, osztálytársak vagyunk és kb. két hónapja nagyon jó haverok lettünk, naponta chatelünk, de napközben alig beszélünk. Két vagy három hete hétfő délután rámírt facebookon, hogy másnap délután menjünk el kettesben sétálni. Elmentünk és nagyon jó volt. A barátnőm még aznap elmondta, hogy bejövök annak a fiúnak. Aztán valami miatt, a fiúval alig chateltünk. Egy két múlva szerelmet vallott a régi barátnőjének! Én nagyon befordultam és szomorú voltam. A barátnőm meg ráírt a fiúra, hogy írjon már nekem vissza, mert neki nyafogok...és akkor chateltün egy nagyon picit. Tegnap, a barátnőmtől kérdezgette, hogy nekem tetszik e ő, de a barinőm nem válaszolt neki. És akkor tőlem is megkérdezte, én meg elmondtam neki. Azt mondta később, hogy én is bejövök neki. Ebből előbb-utóbb valószínűleg járás lesz.. A baj az, hogy eddig egy barátom volt, és egy másik is majdnem, és mindkettőnél pár nap járás után rossz érzésem volt, rosszul lettem nagyon, nem tudom miért és félek, hogy ezzel a fiúval is ez lesz, pedig őt nagyon szeretem!! Nem akarom, hogy vele is ez legyen. Nektek volt már ilyen érzésetek? Mit tegyek?

2015. febr. 25. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék paraszt lenni, de addig olvastam, amíg megláttam, hogy 13 éves vagyok....
2015. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább foglalkozz a tanulással, ne kövesd el azt a hibát mint én...:(
2015. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pár embernek furcsa, de mostanában van, hogy akár 11 évesen barátja van valakinek. (nem nekem) és a tanulással isfoglalkozok...
2015. febr. 25. 10:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, két hét és 14 leszek, és nyolcadikos vagyok. Ilyen korban szerintem normális a randizás. Szerintetek?
2015. febr. 25. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
nem nem és nem, tanulj! legyen belőled ember!
2015. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne siettesd ezt a felnövés dolgot, felesleges. Egyet értek a korábban hozzászólókkal.
2015. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Basszus 14 éves leszek mindjárt, naponta 4-5 órát tanulok, kitűnő tanuló vagyok! Ha már válaszoltok, akkor legalább a kérdésre..
2015. febr. 25. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Oks, 14 leszel. De akkor miért a barátnőd intézi a szerelmi ügyeidet?

" A barátnőm még aznap elmondta, hogy bejövök annak a fiúnak... A barátnőm meg ráírt a fiúra, hogy írjon már nekem vissza,"

2015. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem próbáljátok meg!

ha utána rosszul fogod érezni magad, akkor sincs semmi baj, szétmentek és kész. mivel ha nem jön össze, akkor úgyse szeretted igazán.


az egyetlen ciki, hogy osztélytársak vagytok és kínos lesz, ha szakítotok, erre készülj fel!

2015. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem 14 évesen ráérsz ezzel. Valószínűleg össze lehetsz zavarodva egy kicsit fiú téren. Ez később majd rendeződik, biztos találsz olyasvalakit, aki mellett jól érzed magad.

De persze tiszteletben tartom a döntésed bármi legyen is. Gondold át, hogy elég felelős és érett lenne-e egy kapcsolathoz.


(Ha megkérhetlek és időd engedi, a későbbiekben elmesélnéd röviden mi történt? )

2015. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!