Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszhúzódó fiúk nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszhúzódó fiúk nektek milyen volt az első randi?

Figyelt kérdés

Kicsit visszhúzódó vagyok és hétvégén lesz randim egy lánnyal és attól félek hogy majd nem tudok vele mit beszélni.

Lehet hogy csak azért idegesít mert sokat gondolok erre?


2015. febr. 25. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt randim... Ha belegondolok normális nőm se.. Kell nekem kocsmákban csajozni.. :(
2015. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lesz miről beszélni, hidd el.
2015. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát... furcsa volt. Nem éreztem rosszul magam, de nem tudtam, hogy mit csináljak, meddig mehetek el stb. A lány megígérte, hogy még találkozunk, én örültem, beleéltem magam, hogy sikerem lehet, aztán lerázott. Igazából a másik féltől is függ, hogy segít-e neked feloldódni, ő is érdeklődik-e utánad, beszéltet-e, ha esetleg döcögne a kommunikáció. Próbálj ne görcsölni, annál rosszabb lesz, fogd fel úgy, hogy nincs tétje a dolognak (még akkor is, ha ez persze nem igaz).
2015. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt.
2015. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baromi nagyot keféltem. Nem gondoltam, hogy idáig fajul a dolog. :)
2015. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még randim.
2015. febr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
# 5 Nagyon visszahúzódó lehetsz.
2015. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kínos volt.
2015. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sz.vologya válasza:
az elsö szar lesz, de ha kedvel a lány, és akar téged. A második felülmulja az első randit:)
2015. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!