Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hova szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hova szeretnétek menni az első randin? Mi az ideális program?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
séta esetleg, beszélgetés
2015. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami kültéri programra.
2015. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan helyre, ahol beszélgetni tudunk, hogy egy kicsit belelássak az emberbe. Városnézés, séta bőven megteszi elsőre.
2015. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. étterem, gyorsétterem, kávézó jók. Mozi, erdei séta, koncert, strand nem jók.
2015. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Kocsmába.D....
2015. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valami beszélgetős program. Ne mozi. Kérlek csak azt ne! A mozi az elsőre ideálisnak tűnhet, de az miért jó, ha két óráig kusban ültök, úgy, hogy egymásra sem néztek? Séta a parkban, valami sportos... derítsd ki milyen a lány ízlése, mihez lenne igazán kedve, és ez alapján válasz valami TÉNYLEG BESZÉLGETŐS programot. Ha mindenképp filmezni akartok, akkor hívd át magadhoz, és nézzetek meg valamit... ott is tudtok beszélgetni, de moziban nem.
2015. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az ideális mindenkinek más... én nem nagyon szeretem a tömeget meg olyan helyre menni ahol sok lehet az ismerős, így azt mondanám beszélgetős programot "igényelnék" ami kötetlen, mondjuk egy kerékpártúra sok kis megállóval :D
2015. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a beülős-kávézós-teázós-beszélgetős verzió a legjobb. De mindenképp legyen B terv is. Több olyan kínos szituba is kerültem már, hogy a fickó pl sétálgatni akart, de én meg egész nap talpon voltam, így semmi kedvem se volt. De olyanba is belefutottam már, hogy zárva volt a hely, ahova a srác menni akart, és ott kóvályogtunk, hogy akkor mégis hova...
2015. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!