Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is túlreagálta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlreagálta a csaj? Vagy ez valamilyen teszt? (rövid)

Figyelt kérdés

Ismerkedek, találkozgatok egy csajjal (27L), de még nem járunk, alakulóban vannak a dolgok.

Tegnap bulizni volt, viberen írogattunk egymásnak. Azt írta, hogy jól érzi magát, és hogy egy picit már sikerült is berúgnia. Erre a következőt válaszoltam: "és ilyenkor bármire kapható vagy...? :) " (smileyval)

Ezen besértődött, hogy mit képzelek, ő még józanul sem kapható bármire, és hogy majd akkor jelentkezzek legközelebb, ha bocsánatot kérek, és elismerem, hogy egy bunkó sggfej vagyok.


Poénnak szántam a dolgot (ezt egyébként a smiley is jelezte a mondatom végén), szeirntem egy normális csaj ezt úgy reagálta volna le, hogy "azért bármire nem", vagy valami hasonló.


Vagy csak tesztel, és azt akarja kifejezni, hogy ő egy erős nő, és hogy nem fog egy férfinak sem behódolni?

Egyáltalán nem érzem bunkónak, amit írtam, nem is tudom, mi lett volna ha járunk, rámborítja az asztalt egy ilyen beszólásért?


32 múltam, és nagyon nem szeretem, ha egy nő irányít vagy érzelmileg zsarol...

Én nem fogok jelentkezni, sem bocsánatot kérni. Szerintetek akkor ennyi volt?


2015. febr. 28. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Túl reagálta a nő.
2015. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Idiota a csaj, telleg ne engedj...
2015. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha ezt így reagálta le, tuti megrakták a buli végefelé.....
2015. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is bunkó s.ggf.j vagy... A lány helyében lehet nem pontosan így reagáltam volna le, max. csak néztem volna egyet, és lassan leépítettem volna veled a kapcsolatot :)
2015. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy nem érted, ezzel a beszólással kb. úgy adtad le, hogy egy nagy rib.nc, és ez főleg akkor sértő, hogyha tényleg nem rib.nc a lány
2015. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Atment a lany lopott biciklibe a buli vege fele. Ha eljatszak ezt, ez altalaban azt jelenti, hogy probaljak rad haritani, amire ok nem lehetnek buszkek.


Osi trukk.

2015. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha ezen így kiakadt elég besavanyodott lehet, mondom ezt nőként. Egy poént nem érteni. ..

Szal én nem sértődtem volna be ezen, de ez én vagyok. Vissza is írtam volna valami frappánsat.


Ennyiből meg nem mondom mi lehet, de ha ennyi ne bánd, ki tudja milyen lenne, vagy mit hogyan reagálna le későbbiekben.

2015. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem.... :) Bár ki érti a nőket? :) Nem r.banc.ztam le még bújtatott módon sem.... Lehet, hogy tévedek, de szerintem 1000 más módon fel lehetett volna fogni (és lereagálnia) a válaszom, erre ő kiválasztotta azt az egyet, amivel bocsánatkérésre "kényszeríthet", és amivel tudathatja, hogy ki van nyeregben.


Az azért a történethez szerintem hozzátartozik - csak nem írtam bele, hogy nagyon jól elvoltunk, rengeteget beszélgettünk az elmúlt 2-3 héten. Viccesnek tart, kedvesnek és aranyosnak, sokat nevettünk, és el tudtunk beszélgetni komoly dolgokról is.


Egy jó alapot tönkretenni egy -szerintem- szándékosan túreagált dologgal... NNA, de lehet, hogy nincs igazam.

2015. febr. 28. 12:23
 9/17 anonim ***** válasza:
túlreagálta majd megnyugszik vagy...keresel mást van elég csaj
2015. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, azért a hozzászólók kiírhatták volna, hogy milyen nemhez tartoznak és hány évesek. Úgy sejtem, hogy akik szerint túlreagálta, szintén férfiak, és teljesen ok náluk a vaskosabb humor.

Nyilván ha a csaj helyébe kell képzelni magát, egy lány jobban át tudja érezni...szerintem bunkó volt, és bújtatott r...bancozás.

Kb azt mondtad ezzel, hogy mivel ivott, ezért ott (ahol te nem vagy, csak más idegen pasik), ő könnyű préda. Esetleg, hogy ha iszik, akkor bárki meg tudná fektetni.

Ha járnék valakivel is kiakadnék egy ilyen beszóláson, hogy csak az alkohol miatt a hűségemet kérdőjelezi meg.

23/N

2015. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!