Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most végeztem az iskolával,...

Most végeztem az iskolával, és elszeretnék menni egy rövid időre gyárba dolgozni, pl: a densoba Székesfehérvárra, kérdé. Sem az lenne hogy a teszt írás után az interjún miket szoktak kérdezni és az orvosi vizsgálaton mit vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Interjún miket kérdeznek az mindenhol máshol van.

Elsősorban ami a leggyakoribb megkérdezik azt hogy miért szeretnél ilyen hamar munkába állni? Ha érettségid van például akkor miért nem tanulsz tovább vagy valami.

Ilyenkor mondd el őszintén hogy miért akarsz dolgozni menni, nem csinálnak belőle ügyet.

Azt is megszokták kérdezni hogy dolgoztál-e már diákként hasonló helyen.

Ilyen gyárakba első sorban olyanokat vesznek fel akik dolgoztak már gyárakban korábban, a pályakezdőknek nagyon nehéz bejutniuk. Nálunk a környéken rengeteg gyár van legalább 15 helyre adtam be a jelentkezésem, abból 3 helyre hívtak be és mindenhol azt mondták hogy nincs gyári munka tapasztalatom és hogy ők elsősorban olyan embert keresnek.

Egyik helyre viszont felvettek, de nem gyártósorra kerültem hanem a raktárba, ami jó volt, mert szerettem ott lenni, nyugodtabb környezet volt, de csak 6 hónapra vettek fel egy ember helyére, és mivel akkor nem volt annyi megrendelés így nem raktak át operátori munka körbe hanem kivágtak onnan.

Az orvosi vizsga egy munkahelyen sem nagy cucc. Van vérnyomás mérés, látás vizsgálat, hallás vizsgálat, meg ha van valami tartós betegséged akkor arra vagy rákérdeznek vagy kérnek róla papírt amit utólag is leadhatsz, de ha ilyen van esetleg akkor jobb ha már viszed magaddal mert kérhetik.

2013. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, ment is a zöld kéz !!
2013. jún. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!