Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szóval 7-es fiú vagyok és egy...

Szóval 7-es fiú vagyok és egy 8-os lány tetszik. Nagyon odavagyok érte. Csak egy bajvan hogy egy csomó Más fiú is szerelmes belé, mert egyszerűen minden honnan gyönyörű. mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam vele beszélgetni mert félős vagyok de más se. És ha folyamatosan figyelem mert nem tudok leakadni róla, nem tudom hogyan csinálja de akkor ő is hátra néz. Nem lehet úgy nézi hogy ő nem tudná. Mitcsináljak?

2014. nov. 12. 00:14
 1/7 anonim válasza:
saját magadnak válaszolsz... ne légy félös menj oda beszélges vele... ahogy adem sendler mondaná 1 beszélges vele 2 nevetesd meg 3 hivd el randira :)
2014. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"szerelmes belé, mert egyszerűen minden honnan gyönyörű"


hát, ha nektek ennyi kell a szerelemhez, akkor érthető, hogy számokat aggattok magatokra.

2014. nov. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. nov. 12. 08:12
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ezaz.

Odamentem elakartam kezdeni

vele beszélgetni csak kinevetett?

Most mittegyek?

2014. nov. 12. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod egyáltalán mi az a szerelem?

És honnan veszed, hogy kinevezett?

2014. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Honnan veszem?

Onnan,oda mentem és

meg kérdeztem tőle hogy

hogy van meg iesmi.

innen veszem!

Kezdem azt érezni hogy csak szivat és ez fáj!

2014. nov. 12. 17:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Sorry a hibás fogalmazásért.
2014. nov. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!