Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetés nélkül ne hívjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetés nélkül ne hívjak randira senkit?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.

Tehát mivel iskolában nem nagyon tudok vele beszélgetni, vagyis tudnék, de rohadtul idegesít a kicseszettül sok ember, és így nem tudok értelmes szavakat kipréselni a számon, ezért arra gondoltam, hogy elhívnám valahova.

Mondjuk burkoltan... Tehát több csaj-több fiú felállás.


Ismer, tehát köszönni szoktunk, de beszélgetni még nem sikerült.


Szerintetek?


2015. febr. 28. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :)
2015. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el úgy, hogy csak ketten vagytok. Kérdezd meg , hogy nincs e kedve valamit csinálni. Ha azt mondja, hogy van akkor már nem lehet olyan rossz a helyzet. Szóval elmentek valahova vagy csak sétálgattok és valamiről biztos, hogy fogtok tudni beszélgetni. Ha nem is ismeritek egymást aannyira akkor főleg! Jól mondja az elöttem válaszoló...Egy próbát megér! Sok sikert!
2015. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!