Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves lány vagyok, egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karola92 kérdése:

22 éves lány vagyok, egyik ismerősöm nemrég randizni hívott. Eddig nem tetszett, és nem ragadott meg a randi után sem. Van esélye, hogy vonzalmat kelt bennem a második randin? Konkrétan miket derítsek ki róla, hogy megtudjam, összeillünk vagy sem?

Figyelt kérdés
Másodszor is kihívott. Értelmes, jól nevelt és nagyon igyekezett - túlságosan is, állandóan magáról beszélt. Igaz, hogy egyébként nem társasági ember, inkább befele forduló. Én sem vagyok az a nagyon nyílt típus. Általában idővel kezdem vonzónak találni a pasikat, nincs nálam szerelem első látásra. Viszont nem akarok abba a csapdába sem esni, hogy belebonyolódom egy kapcsolatba, csak hogy legyen valakim.

#randi #miket kérdezzek
2015. márc. 2. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ha jó érezted vele akkor miért ne, találkoznál vele ?

Ha próbálkozik akkor mond, hogy ez neked még korai és nem tudod mit szeretnél, ha meg már tudod akkor mond el, hogy te nem szeretnél többet tőle.

2015. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Micsoda problemak -_-
2015. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha jol érezted magad az első randin akkor találkozz be még. En is igy voltam a barátommal. Először még randizni sem akartam vele..Aztán több randi után beleszerettem. Ő szokott többet beszélni még én nem igazán nyíltam meg előtte az elején. Ez teljesen normális.Adj még esélyt neki talizzatok!!
2015. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te is beszélni, és arra figyelj, hogy ő hagyja-e és reagál-e rá, vagy csak magáról beszél?
2015. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!