Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek hölgyek hogyan tovább egy nemrég elvált fiatalember számára?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé megviselt ez a dolog, de valahogyan mégis tovább szeretnék lépni. Szívesen elfogadok véleményeket, tapasztalatokat. Mondanom sem kell, hogy mostmár én is sokkal óvatosabb lettem...
2012. febr. 4. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem randizz ezerrel, úgy tuti könnyebb lesz felejteni, ha más nőkön jár az eszed :D De légy óvatos, bár látom te is írtad, nem tudom mi mást írhatnék.
2012. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kellene hogy sajnáljunk? vagy itt akarsz felcsípni valakit? menj már... és gondolod, hogy az ittlévő 15-16 évesek adnak jó tanácsot? mert aki idősebb, az nagy ívben sz*rik az ilyen hülyeségekre...
2012. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj azt,amit szeretnél.Mozdulj ki a 4 fal közül(jó tudom,most nagy hó van),de a lényeg, hogy foglald el magad.Legyél a barátaiddal,haverjaiddal.Dolgozz keményen,de azért a szórakozásra is hagyj időt.

Ha már jól érzed magad,akkor jó dolgod történhetnek veled.Légy nyitott a boldogságra.

24N

2012. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SZÁNALMAS.
2012. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, múlt lezárása

2, helyzet elfogadása

3, pozitív látásmód újra megtalálása

4, ismerkedés újrakezdése


nagyvonalakban enniy. Kivilezezni sokkal nehezebb, meg hosszabb idő lesz.

2012. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. febr. 5. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmehetnek a francba a kötekedős 10 évesek, akik megint idetolták a valagukat. Remélem most nagy embernek érzitek magatokat, hogy beszólogathattatok.

Egyébként kedves kérdező, azt javaslom, hogy törődj bele a helyzetbe, sokat menj bulizni a barátokkal, ismerkedj, és a legfontosabb: széles mosollyal tekints a jövőbe.

2015. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!