Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy újra olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra olyan legyen, mint régen? (Hosszú sztori)

Figyelt kérdés
Van egy leány,akibe szerelmes vagyok már két éve.A leány az osztálytársam,és egyben az az ember is,aki ugyanarra az edzésre jár.Sajnálatos módon egy hülye osztálytársam által már elég hamar tudomást szerzett arról,hogy szerelmes vagyok belé,ezért nem akart nagyon beszélgetni utána velem,de mivel nagyjából sikeresen kimutattam,hogy ez nem igaz,végül mégis beszélgetett velem.Régen nagyon sokat beszélgettünk(nyáron,főleg FB-n,de táborokban is,és persze suliban),ám már egy jó pár hónapja alig beszélgetünk,és ennek az az oka,hogy,az Ő szavaival élve,"nem szeret",ami szinte annyit tesz,hogy utál.Nagyon sokat tettem érte,lehet,túl sokat.Amiben tudtam,segítettem Neki,amit kért,megszereztem,vagy megcsináltam Neki,és nagyon boldog voltam,hogy hátha szereztem Nála egy jó pontot.Mostanra nem tudok neki segíteni,mert általában elküldi,leráz,és ez értelem szerűen nagyon szomorúvá tesz.Én egy olyan 14 éves fiú vagyok,aki nem ért sok mindenhez,de a számítógép világában eléggé otthon vagyok,de mint ezzel tisztában vagyok,ez semmire nem elég,főleg,hogy nemigen szokott gépezni.Nagyon sok mindent tudok róla(kedvenc filmek,vers,könyv,hol járt,és még nagyon sok minden).Volt egy barátja is,akivel jártak és én annak ellenére is beleszerettem,egyszerűen annyira jószívű,okos és kedves volt,van,és lesz is.Csak nem hozzám.Amikor régen,már több,mint fél éve megbántotta a barátját egy olyan dologgal,ami nem is volt olyan súlyos dolog(de ez Neki nagyon de nagyon fájt),elmesélt nekem mindent,és én meg tudtam nyugtatni a szívét.Nagyon sokat tudok arról is,hogy mikor ki tetszett neki rövid ideig,majd el is felejtette,s ki az,akit bálványoz éppenséggel.Biztosan nem jó,hogy ennyire sok dolgot tudok róla,csakhogy ezeket szinte mind Ő mondta el önmagától.Beszélgettem már emberekkel arról,hogy mi tévő legyek,de nem igen találtam nekem is tetsző,vagy számomra is logikus megoldást.Ami még nagyon elszomorít,hogy az osztályban minden fiúval kedvesen beszélget,viszont velem(mint az osztályban szinte mindenki más) nagyon lekezelően (beszélt)-->Erről egyszer beszélgettem vele,s mint megkaptam a választ,mivel ő tudott arról,hogy én szerelmes vagyok belé,és mivel a barátjával szakítottak hosszú idő után,inkább egyedül akart lenni.Most,hogy leírtam ezt a szerintem nem túl boldog sztorit,egy pár szó magamról:Nem vagyok egy menő típus,inkább visszahúzódóbb,mint kitűnő ember a tömegből.A számítógép az én fő világom,értek a programok használatához(nagyjából,nem az összes programhoz,csak amik jól jönnek videóhoz,vagy más ekkor szükséges dologhoz).Úgy kezdtem neki ennek a szerelemnek,hogy ebből sem lehet semmi,de legalább annyi örömöm legyen,hogy jóban vagyok azzal,akit szeretek.Ez volt életem első szerelme,de nagyon rossz úton halad megint.Így hát titeket kérdezlek,ti mit tennétek a helyemben?(Sokan mondták,hogy hagyjam abba,nem éri meg...hát próbálhatom..de mivel minden nap látom,és FBn is fenn van,az elsők között akár még akaratlanul is a sok beszélgetés miatt,ezért minden nap újra és újra még jobban fellángol bennem a szerelem.)
2015. márc. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne, ha békén hagynád. Ha valamit akar, majd szól ő neked. Valószínűleg azért tol el, mert érzi rajtad, hogy oda vagy érte, ő meg nem viszonozza az érzéseid és kellemetlen ez számára. Így inkább teher vagy neki mint segítség. Tudta, hogy szereted, de kinyilvánította, hogy ez nem kölcsönös. Innentől kezdve nincs már miről álmodozni.

Barátnak biztosan jó voltál neki, de így már nyilván azok se lehettek, mert egyenlőtlen a felállás.

Felejtsd el, keress más időtöltést.

2015. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő neked segitett valamit?
2015. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert sztem csk kihasznalt ahgy irtad segitettel nki szereztel nki csinaltal nki.amit kért meg ugye neked kibeszelhette a gondjait ... ha vmit akarna akk vszinü egyaltalan nm igy viselkedne de tudom mien erzes szerelmesnk lenni olyannak aki elerhetetlen szamunkra szinte.. es enis ilyen voltam :D mjd jön egy masik lany es elfelejted :) ha nm ugyan abba a suliba tanulsz tovabb(mst 8.adikas vgy nemigaz?) Akk nm latod mindennap :)
2015. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valójában,ha kértem,hogy segítsen,segített.Nem volt sok ilyen alkalom,mivel általában nem volt sok olyan eset,amit nem tudtam volna megoldani.
2015. márc. 2. 18:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy még 4 évig látni fogom.Gimnáziumban tanulok,12 évfolyam van.
2015. márc. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!