Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám rávenni a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PiciAnna kérdése:

Hogy tudnám rávenni a pasim hogy elhívjon randira? = (

Figyelt kérdés
segítsen valakii =(

2015. márc. 4. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem randiztatok, akkor mitől a pasid?
2015. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kérdezd mit csinál hétvégén, ha mondja hogy semmit vagy nem tudja és megkérdezi mit fogsz te,akkor mond hogy nincs semmi tervben, de jó lenne csinálni valamit nem itthon unatkozni,ha nem hív el akkor béna ezek után :D
2015. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg rá.
2015. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem is úgy lett egyszer párkapcsolatom, hogy 3 hónapig ismerkedtünk és egyszer sem voltunk randizni. Szóval nem lehetetlen.


Amúgy én ezt úgy oldom meg, hogy akkor elhívom én. Egy kapcsolatban szerintem ennek nem kéne ennek számítania, hogy ki kit...

2015. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd el te
2015. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod el te őt?

Tudod, egyenjogúság van.

2015. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"képzeld annyira ki vagyok éhezve, hogy megfogadtam, hogy ha valaki legközelebb elhív randira, bárki legyen is az, elfogadom, és randi után bele csábítom az ágyba, és mindent megengedek neki."

Szerintem ez hatna. Több szempontból is.

2015. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!