Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel régóta probálkozok összejönni, eleinte nem akarta, de amikor én nem akartam (idén nyáron) akkor meg ő igen, megéri utánna menni?

Figyelt kérdés

Na most az elmult 1 hétbe nem is jelentkezett és ő cseszte le a fejem hogy nem irtam neki SMS-t. Lassan kezdődik a suli és mivel osztálytársam így nem kerülhetem el, max levegőnek nézhetem.

Szerintetek beszéljek vele, hogy mi a szösz van most?!?!? vagy hagyam a fenébe és akkor nézzem őt levegőnek.

Rengetek olyan dolgot beszél meg velem amit senki mással és rengetegszer említette, hogy hiányzom neki és hogy akar valamit tőlem.(összejönni) Talán fél a változástól? HELP! Mit tegyek?


2008. aug. 24. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj neki, kérdezd meg, hogy most akkor mit is akar. Nem jó megoldás, ha levegőnek nézed. Jobb tisztázni a dolgokat.
2008. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de 1x probáltam már és nem arra válaszolt ami a kérdésem volt. Féle kattól ha kezdődi ka suli akkor majd jobban összefogunk vagy veszni vagy nem tudom.
2008. aug. 24. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos ártott a hiúságának, hogy idén nyáron te nem akartad őt. érdemes vele személyesen beszélned, hogy fontos neked, jó lenne, ha barátok maradnátok (már, ha szeretnél a barátja maradni), esetleg mondd el neki, hogy idén mi miatt nem akartad (más tetszett, féltél, hogy nem gondolja komolyan stb stb). levegőnek semmiképpen se nézd, az egy rendkívül éretlen magatartás.
2008. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha! Csak az a baj, hogy ezek után amit művelt nem tudok már úgy ránézni mint régen. Tehát nem tudnék barátként rátekinteni. Talán ha kicsit megváltozna(pl: nem inna minden hétvégén, érdeklődne utánnam stb..) Talán ilyenkor elgondolkoznék rajta, de már ebbe sem vagyok biztos!:)
2008. aug. 25. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
már ne haragudj, de mit vársz egy olyan lánytól, akivel már barátkozni sem akarsz? összejönni meg igen??? aranyszabály, hogy olyan lánnyal nem jövünk össze, akit barátként nem tudunk elviselni.
2008. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgyérzem, hogy ő fél a váltástól. Fél az új dologtól és ezt kéne neki valahogy beadni, hogy igazából tényleg nem nagy dolog.
2008. aug. 28. 01:03
 7/7 anonim ***** válasza:

valami hasonló szitum nekem is volt, csak mi nem egy sulia jártunk, meg már mindketten dolgozunk, de mikor én akartam, akkor ő tutira nem, amikor meg ő akarta, addigra lett valakim és most mindkettőnknek van, de valahogy hiányzik. leginkább az, hogy nem beszélünk, csak ritkán.

soha semmi nem volt köztünk, csak szerettük megölelni egymást és ennyi.

néha őrülten hiányzik az ölelése.

2012. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!