Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevásárlóközpontban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevásárlóközpontban mennyire esélyes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mondjuk odamenni, elkezdeni beszélgetni egy lánnyal, menyi az esélye hogy randi és számcsere lesz a vége?

2015. márc. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt akivel így ismerkedtem, bár nem vásárló volt, hanem promoter. Így könnyebb. Az elején rögtön elkezdi, hogy amit promotál az így meg úgy, Te meg közben flörtölhetsz vele. Az már más kérdés hogy nem jöttünk össze, de ez rajtam múlott. Még közös programokat is szerveztünk.
2015. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen csak az elején nehéz a megszólítás, pont a napokban volt egy lány az egyik bevásárlóközpontban, egy informatikai boltban, egy fiúval volt, de nem fogták egymás kezét meg ilyenek, mi meg szemeztünk elég sokat, elkezdtem beszélgetni velük, de nem volt pofám megkérdezni hogy együtt vannak vagy testvérek....

Most már így utólag bánom...

2015. márc. 7. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzám eddig csak bolondok jöttek oda. De a normális közeledést nem utasítom vissza.
2015. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy bolondok?
2015. márc. 7. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire bevásárló központban eddig csak modellkedésre kértek fel vagy valamilyen pláza gyerek beszólt :(
2015. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!