Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor egy csaj próbál minden áron felszedni egy pasit egy társaságon belül?

Figyelt kérdés

Direkt úgy ül, hogy közel kerüljön hozzá, igyekszik elérni, hogy beszélgessen vele, elmegy oda, ahova a srác jár, stb.


Én személy szerint megalázkodó magatartásnak tartom ezt. A férfi dolga az, hogy nyisson egy nő felé. Én biztosan nem futnék egy pasi után se!


2015. márc. 8. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé gáz. Egy nőnek legyen tartása. Nekem is volt nemrég dolgom egy ilyennel. Borzasztó volt.
2015. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi dolga az, hogy nyisson egy nő felé."


Ezt a bődületes baromságot nem tudom, hogy honnét vetted, de az: bődületes baromság.

Az ilyen nők részemről macskás hölgyként fognak meghalni, mert utálom a női hiúságot/büszkeséget. Az ilyen nem lesz jó partner, ez garantált.

Szóval legyél csak büszke, biztos fut utánad majd valaki, én tartózkodom az ilyen nőktől... ^_^


Annak a dolga nyitni, aki akar valamit a másiktól. Aki ezt nemi szerepként állítja be, simán gyáva.


24/F

2015. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, ezt a fröcsögést a részedről nőnapra benyögni ide elég nagy bunkóságra vall.
2015. márc. 8. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem nem változtatja egy olyan ünnep, amit nem is tartok. Bocsi. Attól pedig még nem lesz sehol sem írott törvény, sem nemi szerep, hogy nőnap van. :)
2015. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ciki, ha a pasi már egyértelműen tudtára adta, hogy nem akar a lánytól semmit, és még mindig folytatja. Egyébként ha a lány "jeleket" küld a fiú felé, azzal mi a gond? Ez még nem kezdeményezés, inkább bátorítás a fiúnak, hogy kezdeményezzen :-)
2015. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló...én is "próbálkoztam" nekem ugy tűnt h akar vmit tőlem a srác igy beszéltem egy haverjával direkt hisz tudtam h visszaadja neki. Közben barátnőim is tudták h bejön nekem a srác. Majd jól kidumált az egész banda ami szerintem rájuk nézve ciki. Később már ugy állítottak be h belezùgtam a srácba ami lehetetlen mivel elég zárkózott és akit nem ismerek nem is szerethetem. Az egyik barátnőm aki szintén tudta h nekem tetszik rányomult neki volt is pasija na szerintem ez a gáz ő aztán mindent megtett h a srác észrevegye, kedveskedett nyájas májas volt melléült tapizta stb a srác rá is cuppant, meg minden más nőre kivéve engem. Nem vagyok ronda egyébként. Most h már a társaságba nincs "ùj" csaj talált máshonnan akivel illeg előttem nyilván direkt... Szóval nem az a gáz ha egy nő próbálkozik mert kell is mivel én nem léptem hanem a hátamögött tudattam vele igy reagált...ezek után ha megtetszik egy pasi nyiltan rá fogok tapadni. Egy életre szóló tanulság volt.
2015. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!