Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy osztálytársam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bikeboy24 kérdése:

Van egy osztálytársam, aki bejön, de nem tudom, hogy meleg-e. Tudnátok segíteni? /meleg téma/

Figyelt kérdés

Az előző tanévben kerültünk egy osztályba. Nagyon fura volt először, mert folyton kacsintgatott a fiúkra meg csapkodta a hátsónkat, puszikat küldött és gibbonokat adott (felnyomta az ujját a seggünkbe). Velem mindezt folyamatosan csinálta, de közben meg gyakran bunkó volt velem és cikizett. Ha rákérdeztem, hogy miért csinálja mindezt, akkor csak azt mondta, hogy csak viccelődik és amúgy is én kezdtem (pedig nem). Ebben a tanévben meg folytatta velem a fura szokásait de a bunkó énjét elhagyta és a hátsónkat nem csapkodja. Ha kérdeztem, hogy miért csinálta azokat múlt évben, akkor tagadta. Később bevezette az osztályunkba az "It's okay to be gay" című szám hallgatását... Borzasztó egy szám szerintem... Aztán elkezdett velem barátkozni és tök jóban is lettünk. Arról beszélgettünk, hogy átmegyünk egymáshoz hülyülni. Sokat szemeztünk órán. Többször is együtt ebédeltünk és volt, hogy a lábával simogatta a lábamat. Egyik ebédnél megbeszéltük, hogy átjön hozzánk. Megkérdeztem, hogy miket csináljunk és akkor ilyen kacér, félreérthető arckifejezéssel mondta, hogy "majd meglátjuk miket csinálunk". (Sajnos a szülei végül nem engedték el). Egyszer mentem kémia szakkörre (tudniillik nagy kémiás vagyok) és mobdta, hogy ha nem gond akkor ő is elkezdene járni. Sokat ültünk együtt szünetekben is és segítettünk egymásnak, ha nem tudtuk az anyagot. Feltűnt ez a nagy változás az egész osztálynak. Kérdezgettek, hogy, hogy lettünk hirtelen ilyen jóban. Egyszer az osztálytársunk megkérdezte, hogy meleg vagyok-e (ő is ott volt). Én meg mondom: nem. Aztán később odajött hozzám és mondta, hogy nem baj ha meleg vagyok... Történtek a dolgok. Chatelgettünk (nem valami nagy chatelő). Egyszer csak 180 fokban megfordult és lecseszett neten, hogy ne zaklassam... Azután egy jódarabig nem is köszönt nekem. Aztán mostanában újra elkezdett köszönni meg kedves lett. Ha nem tud valamit, akkor hozzám fordul. Ha kell neki valami, akkor engem kérdez meg elsők között. Megint elkezdett szemezgetni órán... Én nem tudok kiigazodni rajta. Segítsetek kérlek!

Lehetőleg moderált válaszokat kérnék.

14/f/m



2015. márc. 10. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 180 fokos fordulat azért volt, mert próbált kiverni a fejéből, mert azt mondtad, hogy nem vagy meleg. Aztán, mikor nem sikerült felejtenie, úgy gondolja, hogy hátha mégis, ezért dörgölődik, hogy kiderítse, mi az igazság tulajdonképpen. Segíts neki világosan látni.
2015. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem tud kiigazodni saját magán, ebben biztos vagyok. Ne legyél elutasító, de tarts távolságot tőle. Bolondos, lobbanékony, komolytalan fiúnak tűnik a leírtak alapján. Lehet még köztetek valami, de idő kell, hogy csiszolódjatok.
2015. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is gondoltam ezekre, csak folyton kivertem a fejemből mondván, hogy hülyeség. Az osztály nagy arca amúgy. Nagyon okos. Csak fiúkkal lóg és barátnője még nem volt. Elvileg jövőre el akar menni egy kéttannyelvű suliba. A pontszáma is megvan. Nem tudom, hogy fogom kibírni ha elmegy...
2015. márc. 10. 22:48
 4/9 anonim válasza:

Szia

Szerintem mikor kettesben vagytok mond el neki hogy érdekel téged mint fiú. de ne túl rámenősen. csak hogy valamit mondanom kell stb. és ha nemet mond akkor jövőre úgysem találkoztok többet ha meg igent akkor mindenki boldog lesz.

vagy irj prívátba skyp címet nekem és dumáljunk ott 19m

2015. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm... De aranyosak vagytok :-)
2015. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Undorító ocsmány férgek!
2015. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
el van rontva ez a világ ahogy van sajnos...
2015. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vivoo95 válasza:
igen szerintem meleg az osztálytársad
2015. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Misi8411 válasza:
100%
Szerintem is meleg a srác. De ez a sok dolog, amit művel elég egyértelművé teszi. Egyébként meg ha azt mondta, nem baj hogy meleg vagy, akkor ne azt mondd neki, hogy érdekel, mint fiú, hanem csak mondd meg neki, hogy ja, amúgy tényleg meleg vagy. És ha eddig ezért nem mert lépni, ezután bátran bevallja, hogy Ő is az és hogy mi lenne, ha megpróbálnátok együtt. Sima ügy.
2015. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!