Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » NEm tudom mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbi1234 kérdése:

NEm tudom mit csináljak a legjobb barátnőmmel? Már több mint 10 éve vagyunk barátnők, nagyon sokat buliztunk együtt, de valahogy soha nem pasizott be (mert nem is akart). Most hogy én már férjhez mentem van egy kislányom is, ő még mindig egyedülálló.

Figyelt kérdés
Mikor felhozom neki a pasis témát valahogy eltereli a szót, vagy csak annyi választ kapok próbálkozik, összeszedi magát. 28éves lesz idén és még nem volt semmilyen kapcsolata sem még futókalandja sem. Semmilyen testi közelség férfiakkal, még egy csók sem. Csinos fiatal nő, jól öltözködik, vicces. De ha valaki közeledik hozzá elhárítja, lepattintja a srácot. Segítsetek ismer valaki még ilyen nőt? Hogyan tudnék neki segíteni abban hogy ne féljen?

2015. márc. 13. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit twnni ez az o valasztasa
2015. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 veteran1978 ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy nem leszbi?
2015. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:

valamiért,fél,szégyenli magát a férfiak előtt

ebben a korban nehéz ezen változtatni

vagy szerencséje lesz és szerelmes lesz egy hapsiba aki rendes ,érzelmes és viszont szereti

vagy

vén lány marad

2015. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Végre egy normális NŐ! Ő legalább értéket képvisel, szemben azokkal, akik össze-vissza párzanak, mint a nyulak. Én 20+ szűz férfi vagyok, és minden vágyam egy ilyen nő, aki még szűz és teljesen tapasztalatlan. Sosem tudnék lefeküdni értéktelen, kiélt, agyonhasznált nőkkel, akiknek már volt szexuális élménye. Számomra egy tapasztalt nő visszataszító!
2015. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vár az "igazira". Én is ilyen voltam, emiatt későn kezdtem el ismerkedni. Amíg nem találtam egy olyat, mint akit elképzeltem magamnak, addig nem voltam képes összejönni senkivel (óriási hiba volt, két hétig tartott a nagy csoda :D).

Lehet, hogy nem veszi észre a lehetőségeket. Nagyon sokáig én sem vettem észre őket.

Lehet, hogy gátlásai vannak és azért nem mer.

Hogy tudnál segíteni? Próbáltad már összehozni valakivel? Vagy beszélgetnék vele róla, hogy tényleg miért nem ismerkedik és úgy megpróbálnék neki segíteni (ne kergessen álomképeket, merjen nyitni).

2015. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szabbbb válasza:
51%
Ha nem kért segítséget akkor nem kell kényszeríteni. Majd találkozik valakivel akit közel enged. Az hogy ennyi idős nem baj,ha ő nem parázik rajta. Társadalom hülyesége hogy 18 évesen legyenek az emberek k.rvák......
2015. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

66%-os, hagyd már abba ezt a hülyeséget. Azért az "átment rajta a fél világ" és a szűzlány között van átmenet.

Nehogy értéktelen ember legyen már, akinek mondjuk 25 éves koráig volt 3 emberrel szexuális kapcsolata, mindegyik hosszabb párkapcsolatban...

Te tényleg ennyiből ítéled meg az embereket? Egy pár négyzetcentiméteres szövetdarab alapján? Ez téged minősít inkább...


Persze nyilván jogod van így gondolkodni, de fogd vissza magad és ne nevezd értéktelennek kedves és normális nők millióit, hiszen ki vagy te, hogy ilyeneket megállapíts? Egy senki, egy porszem a hétmilliárdból, akár mint én. Ilyet nem lehet mondani.

2015. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: Itt mindenki leírja a saját véleményét. Nekem ez a véleményem. A szememben (gyengébbek kedvéért ez az én szubjektív meglátásom, nem általánosítom) teljesen mindegy, hogy 1 vagy 1000 pasival volt- e már. Nálam ugyanúgy értéktelen. De lehet, hogy más pasinak kincset ér, ezt aláírom. De akkor sem tudnék lefeküdni egy olyan lánnyal, aki nem képes magán tartani huzamosabb ideig a bugyit. Bár már jóval 20 felett járok, de rám rengeteget kellene várni. AZ első 3 hónapban még csók sem lenne. Szexig meg minimum fél év. Ez pedig egy erős kompromisszum eredménye, ideálisnak kb. 5 év után tartanám az első szexet.
2015. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, akkor várakozz tovább nyugodtan, de emberek között ne nagyon mondj ilyet, mert bár nyugodt ember vagyok, nekem is nyílik a bicska a zsebemben, ahogyan belegondolok, hogy mennyi jóravaló is erősömet szidod, akik erre egyáltalán nem szolgáltak rá...reménykedj, hogy nem találkozol nálam alacsonyabb ingerküszöbű emberrel!
2015. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
66%-os Te aszexszuális lehetsz, egy normális férfi nem így gondolkozik. Mégis 30 vagy 40 éves koráig várjon a nő? Akkor szüljön? Aztán ébredjen rá hogy fogalma sincs az igazi szexről és eddig egy rémálom volt a szexuális élete? Azért minden a tanulással fejleszthető, ez nem jelenti azt, hogy ha egy nő az első pasival összekerül az neki megfelelő lesz és passzolnak szexuális téren. Egy kapcsolatban az ajó ha legalább az egyik fél tapasztalt.
2015. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!