Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak nagyon fontos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak nagyon fontos hogy a lány nádszál vékony legyen?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok a legvékonyabb, tulajdonképpen csak a hasammal van gond,karcsúságom is van, stb de minden ismerősöm azt mondja nem vagyok kövér. Mégis minden srác kerül. Tényleg ennyire fontos hogy a lány tényleg vékony legyen?
2008. aug. 25. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
" Mégis minden srác kerül" hát nem a testsúlyod az oka. honnan veszed hogy az?
2008. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
nem az a gond hogy állandóan azt kérdezed hogy kövér vagyok-e? ezért már a pasi haljamos kiborulni. többek közt én is, amikor már600jára kell mondani hogy nem,nem vagy kövér.
2008. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Mikor jegyzitek már meg, hogy.:A férfiak a vékony nőket öltöztetni, a teltebbeket vetkőztetni szeretik.
2008. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
még pasim sem volt, szóval nem hiszem hogy ezzel 'kergetném az őrületbe' őket.. és sajnos ismerkedni sem akarnak velem, nemtudom miért, de már többször a hasam volt a gond.
2008. aug. 25. 17:28
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem a hasd a gond, csak te beszéled be magadnak, hogy az a gond. Ha így gondolkodnánk, akkor csak a nádszál csajoknak lenne pasijuk, a többieknek meg nem. Tuti valami más miatt nem közelednek.
2008. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

"már többször a hasam volt a gond." ezt mondják neked,amikor bemutatkoznak ezt mondják," szia kövér vagy nem beszélek veled?" vagy honnan tudod?


hát a mai pasik nem túl bátrak lehet hogy csak azért nem ismerkednek veled. és gondolom te se vagy az a letámadó típusú hölgyemény.

szóval esetleg ha te kezdeményeznél...-hát ez a férfi feladata lenne,de ha máshogy nem megy akkor neked kell megszerezni--

jobb ötletem nincs perpillanat.

2008. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

nekem személy szerint abszolút nem jönnek be a nádszál vékony csajok:) Azért valahogy nézzen ki, legyen nőies! Szerintem se a súlyoddal van ott gond...

21 éves pasi

2008. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja és bízz jobban az emberek véleményében: elég sokan írták hogy a nem testsúly a probléma. hidd el nekik.


ha a testsúlyra fogod,azzal akarod magyarázni az nem jó, mert hiába leszel/sikerül nádszál vékonyra fogynod akkor se lesz több pasid,és még szenvedtél is hogy nádszál legyél.


inkább fogd a pasikra hogy szégyelőssek stb..

2008. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ezaz... az egész nyaram fogyókúrázással telt, 6 kilót leadtam de még mindig van úgy 6 kiló ami le kéne menjen, akkor talán megelégednék, meg magabiztosabb is lennék ilyen téren. de örülök hogy szerintetek nem a has a gond! ez kicsit megnyugtatott. köszi :)
2008. aug. 25. 18:34
 10/15 anonim ***** válasza:
NEM!! biztos, hogy nem a hasaddal van a gond! azzal lehet a gond, hogy gátlásaid vannak a hasad miatt... pedig nem kéne... ok, nem azt mondom, h kidugott hassal járkálj, de ne legyenek emiatt komplexusaid.
2008. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!