Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit csinálnátokha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csinálnátokha ezt tenné egy jó ismerősötök? Egy jó barátomnak megmondtam, hogy én nem csak barátként gondolok rá. Van még nála esélyem?

Figyelt kérdés
14/L vagyok ő 16/F. Ovi óta ismerem, és az igazság az hogy azóta tetszik. December végén megírtam neki az egész sztorit, és hogy csak azért írok, mert szeretném lezárni magamban ezt az egészet. Eredetileg ez is volt a célom, de nem vagyok rá képes. Mostanában olyan mint ha érdeklődne irántam. Lehet hogy tetszeni fogok neki valaha még az életben?
2015. márc. 15. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki fog használni!
2015. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem. Ismerem! Őt is és a családját is
2015. márc. 15. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha kihasznált utána ne sírj
2015. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzá kell tennem azt is, hogy mikor megmondtam neki, 170cm 80kg voltam. Most ugyan ehhez a magassághoz 60kg vagyok. Lehet hogy ez ennyire mérvadó? Ez szánalmas... :/
2015. márc. 15. 15:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy házi nyúlra nem lövünk?
2015. márc. 15. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Rokon?
2015. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az kéne még... Nem, csak ovi óta ismerem, együtt jár a két család kb mindenhova, és jó barátnőm a húga.
2015. márc. 15. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszhetnél neki?
2015. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!