Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti már kezdeményeztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti már kezdeményeztetek fiúnál?

Figyelt kérdés

Hogyan, mi lett belőle, hány évesek voltatok?

15l


2015. márc. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

nálam már egészen pontosan 3 lány kezdeményezett.


egyik úgy volt hogy voltam egy buliban, odajött beszélgettünk, egyszer csak megcsókolt...azóta se láttam.


másik úgy volt hogy úgy berúgtam, hogy semmire nem emlékszem, csak hogy volt egy csaj aki kirángatott a diszkóból, és egy bokorban lovagolt kicsit. (ezt mesélték, meg felvideózta saját magát meg engem)


harmadik meg úgy volt hogy voltam egy diszkóba, integettek nekem, odamentem és az egyik csak meg megcsókolt, másik meg hátulról dörgölődzött hozzám mint egy kiscica.

2015. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7x kezdeményeztem és ebből 3 tartós kapcsolat is lett.

Én csak az első lépést tettem meg, de a végén ők kértek meg, hogy járjunk.

2015. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem és egész jól állunk
2015. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nálam csak egyszer fordult elő ilyen, akkor egy lány kérdezte meg, hogy leülhet-e mellém a buszon (szinte üres volt a busz), de csak leült és elkezdett szórakozni a hajával, szóval a tényleges lépést nem tette meg, ezért nekem kellett kezdeményeznem. :-/ 20/F
2015. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!