Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt olyan, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan, hogy ti kezdeményeztetek a fiúnál és sikerült? Mit csináltatok? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel haverok vagyunk, és úgy gondolom, bejövök neki, de nem kezdeményez.

2013. márc. 10. 20:55
 1/8 anonim válasza:
beszélgettek is?
2013. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, elég sokat.
2013. márc. 10. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Anno (17 voltam) én kezdeményeztem a páromnál. Sejtettem hogy bejövök neki, viszont azt is tudtam hogy nem akar/mer lépni a korkül miatt. Hát gondoltam, hogy akkor majd én :D Írtam neki sms-t hogy nincs e kedve sétálni, volt hogy felhívtam csak szimplán hogy "mizu" és hasonlók. És összejött :)


N23

2013. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült, nem ismertem egyáltalán, csak az egyik haverját. Facebookon nemjelölt vissza, ezért írtam nagy nehezen neki egy üzenetet, hogy akarna-e haverkodni, és minden jól sikerült, jártunk egy pár hónapig.
2013. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mennyi időbe tellett? Mennyi volt a korkülönbség?
2013. márc. 10. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
9 év a korkül, és szerencsére nem múlt időben, mert azóta is együtt vagyunk. Kb. 2 hónapig ismerkedtünk, utána persze Ő is keresett és aztán összejöttünk :)
2013. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
N23 voltam :) ez lemaradt :)
2013. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de egy okból nem kezdeményeznek egy lány felé az pedig az ha nem tudnám mit érezz.. lehet ő se tudja te mit akarsz, és lehet arra vár hogy te tedd meg az első lépést.:D
2013. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!