Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött el. Írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött el. Írjak neki?

Figyelt kérdés

pár hete megismertem egy csajt, csetelgettünk.

Múlt héten találkoztunk is. Úgymond felmértük a terepet. Utána még cseteltünk. Minden frankónak tűnt. Péntekre lebeszéltünk egy szexrandit, de nem jött el.

Hívtam, mert azt hittem csak késik. Nem vette fel. Aztán küldtem neki sms-t, hogy valami baj van-e? Azóta sem válaszolt. Cseten nem írt rám, én se rá.

Kíváncsi vagyok mi van. Ha nem akarta, megmondhatta volna.

Írjak neki, amiben megkérdezem él-e még? Mi történt? Vagy ez már kétségbe esettnek tűnne? Nem akarok nyomulni. Ha nem, hát nem. Pusztán kíváncsi vagyok.

Szerintetek?


2015. márc. 16. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki, felejtsd el végleg ne fuss felesleges köröket. Valszeg beparázott és ennyi volt. Vagy palira vett. De jobb nem tudni, hagyd az egészet!
2015. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kváncsiságodat ne helyezd előtérbe az önbecsülésednél. Ha annyi nem volt benne, hogy egyenesen megmondja, nem megy el, hanem csak eltűnt, akkor magasról sza.rd le!
2015. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztességtelen ember, akármi is volt az oka annak, hogy így cselekedett. Nehogy már te rohanj utána, nem ér annyit az egész, ráadásul ő állította ki magáról a szegénységi bizonyítványt. Ha a korábbi megkereséseidre nem reagált, akkor miért gondolod, hogy ha írnál neki, arra válaszolna?
2015. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első kettő megírta a pontos tényállást.

Szerintem is beparázott és ezért nem ment el és keresett azóta.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy egy lány aki belemegy egy ilyen találkába, az miért nem megy el a végén?

Nem hinném, hogy ez ribiség lenne.

Egy nőnek is vannak szükségletei és ezt ha egy olyannal találkozik élje is ki.

2015. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jobb nem tudni? De én tudni szeretném. Marhára kíváncsi vagyok, hogy mi történhetett. Mert előtte való nap még áradozott, milyen jól csókolok. Nem értem.

És igen, bosszant, hogy ennyire bunkó, hogy még egy "mégsem"-et sem böffentett vissza.


Először arra gondoltam, hogy közbe jött valami és nem tudja babrálni a telefonját. Vagy hogy ellopták tőle.

De ha így is lett volna, ott az internet.

Igazatok van, ha eddig nem írt, egyébként sem válaszolna. Mind1.

Köszi a válaszokat. Hagyom.

2015. márc. 16. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!