Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak alkalmi kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak alkalmi kapcsolatot akar?! De akkor miért keres ennyiszer, ha arra a célra találna mást is.

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismerkedtem egy nálam fiatalabb pasival. Találkozgattunk párszor, de nem volt semmi, csak csók.

Párszor úgy volt, hogy majd elmegyek hozzá, aztán lesz ami lesz, de ugye komoly kapcsolatot nem akar....

Sokszor hívott, üzent, de volt hogy nem válaszoltam rá.. ( gondoltam veszi a lapot, hogy most nem alkalmas, vagy éppen nincs hozzá kedvem, hogy vele legyek .

De ugyanúgy írogat, hogy akkor mikor találkozunk.

Nem akarom elküldeni, mert aranyos, meg nagyon helyes is! De jelenleg nekem nem kell olyan kapcsolat, hogy csak összejövünk 1-1 éjszakára.

Meg miért kellek én ennyire neki, mikor mást is találhatna alkalmi kapcsolatra!???



2013. jan. 28. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden pasi nyomul a nőre, a te dolgod, hogy kiszúrd ki az aki 1 éjszakára, és ki az aki tartós kapcsolatot akar veled.
2013. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy te komoly kapcsolatra vágysz
2013. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt már az elején is tisztáztuk, és még azt is elmondtam neki, hogy ha lefeküdnénk, akkor előfordulhat hogy elkezdek hozzá kötődni. Vagyis 80% ban biztos.

Nem áll készen jelenleg tartós kapcsolatra, de nem értem, hogy ha ennyire nem foglalkozok vele, akkor miért keres még mindig??? Mikor megkaphatna mást is..

2013. jan. 28. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nagyon bejössz neki. Vagy mert kihívást lát benned, hogy meg tud-e hódítani. Esetleg szeret csak magának se meri bevallani. Most így ezek jutottak eszembe.
2013. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak párszor találkoztunk, pár hónapja már nem is láttuk egymást... Nekem nagyon tetszett az elején, teljesen oda voltam.. de mivel már alig beszélek vele, látni meg nem látom, így ez az érzés már elmúlt. Nem értem mi hajtja még.. vagyis gondolom, csak nem tudom felfogni, hogy miért pont én. Jó nem vagyok csúnya, csinos vagyok.. persze nem vagyok magamtól elszállva..
2013. jan. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!