Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hogy nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy nem sikerül egész életében párt találnia egy embernek? 19/F

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az ember minden tőle telhetőt megtesz de nem jön össze neki és nem is fog. Mindenbe más dolog amibe belekezd abban eléri céljait,sikeres(mindene megvan,van normális munkája,saját háza stb.) de párt találni nem fog. Mintha ez lenne az egyedüli cél amit nem fog elérni. Néha ezt érzem magammal kapcsolatban,persze nekem nincs még meg mindenem mert tanuló vagyok,de nem tudom magamat elképzelni egy lánnyal.Nem tudom elképzelni,hogy megcsókolom,megölelem vagy hogy kézen fogva sétálunk.Nem is igazán tudom,hogyan kell kezdeményezni,kínos az egész,mintha nem nekem találták volna ki.Nem vagyok meleg,voltam már szerelmes, néha alakult valami de nem jött össze.

2015. márc. 19. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtesz érte akkor lesz neki.
2015. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, aki keres, talál :) Előbb-utóbb biztosan fogsz találni magadnak egy párt, ne aggódj :)
2015. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Olyan is van, aki szüzen hal meg.
2015. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A túrkálóból is előbb utóbb hazaviszel valamit. Na az élet is pont ijen
2015. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már majdnem, hogy elfogadtam ezt a helyzetet. Persze nem jó ez a tudat, de talán még rosszabb az, hogy az ismerősök melegnek kezdenek nézni. Gondolkodtam már azon, hogy azt mondom, hogy meleg vagyok, az egy rövidebb magyarázat lenne arra, hogy miért nincs barátnőm annak ellenére, hogy nem vagyok rossz srác és csóró sem. Nem tudom az okát, de ez van.
2015. márc. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"de nem tudom magamat elképzelni egy lánnyal."


Személy szerint egy olyan eset vagyok, akinek pont hogy nagyobb megerőltetés nélkül lehetett volna nem is egy csaja (csak mert érzelmes és romantikus, lelkizős jellemem van), de végül amikor már csak tényleg annyi hiányzott volna, hogy a tettek mezejére lépjek, hogy tényleg kimondjam a "jöjjünk össze" vagy "veled akarok lenni" vagy a "próbáljuk meg" na ott valami mindig vissza rántott. Pedig pont az ideáljaim voltak mind egytől-egyig, nagyjából külsőre-belsőre is klappoltak a dolgok, viszont nekem nem sikerült a következő lépés. Legyen elég rólam annyi, hogy 20 felett járok, és mostanra kezdek befásulni, megy el az életkedvem mindentől, semmiben sem látom az értelmet, úgy vélem minden csak pillanatnyi kiélések sorozata. Úgy érzem sohasem leszek boldog, max élek a hobbymnak, ami egyben a szakmám, és talán 1x a munkám lehet, legalább az legyen kicsit élvezhető, de ennyi. Úgy érzem csak itt vegetálok, és azért tűrök és élek, mert vannak bizonyos személyek, akiknek hatalmas fájdalmat és üresedést okoznék ha megtenném azt a bizonyos dolgot. Én egyszerűen azért nem tudom elképzelni magam nővel, mert engem tipikusan sohasem érdekelt semmi az életben. Nem hallgatok zenéket, már filmeket is alig nézek, se járművek nem izgatnak, semmi...se történelem, se politika... mégis mi a fenéről beszélgessek egy nővel a hétköznapokban? Kétség kívül úgy érzem nagyon is tudnám szeretni, meg a szexszel sem lenne gondunk, de csak ennyi, nem tudom mi mást adhatnék neki. Kb. velem ez a baj, hogy az életben túl egyszerű vagyok, ezért leszek boldogtalan az örökkévalóságig.

2015. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a sok kudarc miatt már feladtam. Ronda vagyok, sose tetszettem a lányoknak. Mikor kissebb voltam, nem fogadtam el, mert láttam, körülöttem a barátaimnak lettek barátnői, lefeküdtek azokkal. Én is vágytam erre, de mindig a visszautasítást kaptam. S mára már felfogtam, hogy én egyedül s szüzen halok meg, de igazából nem is izgat, ettől még lehet boldog az ember. :) 28/F
2015. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. A 6-os válaszát akár én is írhattam volna.
2015. márc. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!