Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Viszonylag" jó módú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Viszonylag" jó módú vagyok és talán még jóképű is, még sem kellek egy csajnak. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon tetszik a baráti körömből....van egy 3.5-ös DODGE CHALLENGER-em amire buknak a csajok és még sem kellek neki.

Mindig mondja, hogy "jobb nőd van, mit akarsz". Volt olyan helyzet mikor egymás mellett feküdtünk egy házibuli után, együtt is aludtunk...kb. 4-5 hónapja tudja, hogy milyen az anyagi helyzetünk.Bár előtte is próbálkoztam nála 1-1.5 évvel ezelőtt(bár akkor sem jött össze), meg kíváncsi vagyok/voltam, hogy erre most mit reagálna.


Vagy csak azt akarja elhitetni hogy ő milyen rendes csaj, hogy nem a "pénzemre" hajt? - egyszer mintha már említette volna, hogy ha összejönne velem akkor az nagyon átlátszó volna. Egyébként olyan a társaság, hogy sokat vagyunk együtt, együtt kirándulunk...stb. Szóval érzékeltette, hogy a barátságot nem akarja elrontani.


Az az egyik nagy bajom, hogy mostani barátnőm kihasznál, mindig meg vetetne velem mindent, nem is szeretem már.


Szóval úgy látom egyeseknek az elérhetetlen kell, vagy nem tudom.De nem is értem miért jó diplomával minimálbérért dolgozni.Be is tudnám rakni 1-2 helyre ahol nem kell megszenvedni a pénzért(bár ezt nem mondtam neki).Pasija nincs már 1 éve.Nekem úgy tűnik nagyon válogatós.



2015. márc. 20. 09:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg nem vagy az esete és nem egy pénzéhes lotyó, hogy csak a pénzed miatt összejöjjön veled.
2015. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de lehet, h úgy érzi, nincs kisugárzásod.
2015. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Régebben mikor beszélgettünk(kb. 2 éve) ilyen csajokról/pasikról meg minden sz@@@ról akkor meg is mondta. Lehet az a baj, hogy nem vagyok elég tökös.

Amúgy szereti ő a pénzt, ezt már azért észrevettem.Vagy csak direkt úgy tesz, hogy ne higgyem azt...

Huga meg is mondta hogy jó pasi vagyok.

2015. márc. 20. 09:41
 4/42 anonim ***** válasza:
Szerintem fél, hogy majd mit gondolnak mások, ha összejön veled. Szerinte azt, hogy csak a pénz miatt és szerintem ő ettől fél. Lehet most nem a pénzeddel kéne erényt kovácsolnod, hanem valamilyen tulajdonsággal vagy gesztussal. vagy nem tudom...
2015. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak a pénz felől közelíteni.
2015. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, hogy fosik mit gondolnak mások.És lehet ég ezt is említette, vagyis "körül írta".
2015. márc. 20. 09:48
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, a mostani barátnőddel az a baj, hogy kihasznál és mindent veled akar megvetetni. De a kérdésben meg azt hangsúlyozod, hogy gazdag vagy, miért nem buknak rád a lányok...nem gondolod, hogy ez ellentmondásos?

Egyébként valószínűleg a személyiséged nem lehet túl vonzó. Én is diplomával fogok minimálbérért dolgozni, mert olyan munkát akarok végezni, amiből ha hazamegyek, otthon elégedett lehetek, hogy jobbítottam a világon. Ha ez szerinted gáz, akkor megértem, miért csak a felszínes lányokat vonzod. Ha az én barátom akarna "berakni egy- két helyre, ahol nem kell megszenvedni a pénzért" azt undorító dolognak tartanám. Ki nem állhatom az ilyen gerinctelen embereket.

20/L

2015. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de észrevetted, hogy itt végig pénzről folyik a diskurzus? Szerintem te is rosszul állsz a dologhoz. Sok nőt meg lehet venni pénzért, de úgy tűnik, ezt a lányt nem. Neki valami nem tetszik benned. Külső, kisugárzás, akármi. Azt sem értem, miért vagy egy lánnyal, aki szerinted is csak kihasznál. És vajon miért nem érzed gázosnak, hogy van kapcsolatod, de egy másik nőt fűzöl? Az alapján, amit leírtál, nekem felületesnek tűnsz. Nem azzal érvelsz, hogy mennyire tudnád szeretni, meg efféle szerelmetes dolgokkal, hanem hogy milyen jó állásba tudnád benyomni. Nem mindenkinek a pénz az első. Szerintem ezt nem ártana átgondolni.
2015. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Biztosan nem vagyok elég humoros, meg bunkó és egyéb. régen az a tipikus rendes srác voltam meg szerintem vagyok is.
2015. márc. 20. 09:57
 10/42 A kérdező kommentje:

És azzal mi baj, hogy másik nőt fűzök? Mivel a mostaninak jó testi adottságai vannak, ha már kihasznál akkor én is.Valahova dugni kell a szerszámot. Én nem vagyok pap, nem dughatom hordóba. :)


Úgy vagyok vele, hogy a mostani addig marad míg nem találok egy "jobbat".


Egyébként meg igen is tudok szeretni, romantikus tipus vagyok.

2015. márc. 20. 10:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!