Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a jelek arra utalnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek arra utalnak, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nem rég találkozgatok valakivel. Volt néhány "randink" már. Mellesleg nagyon tetszik és jól néz ki. Bár én se vagyok kezdeményező típus és még nem került konkrétan szóba, hogy tovább lépjünk, de úgy érzem, mintha ő is szeretné.


Amikor sétálunk többször is megfogja a vállam, vagy hozzám ér "véletlen". Dícsérni is szokott és például több találkozót is ő kezdeményez. Én se akarom elkapkodni, sőt még ez a tempó se rossz nekem, de úgy érzem egy csók lenne az áttörés. Még bókolni is szokott és, ha netán utalgat arra, hogy többet is szeretne valahogy rögtön visszakozik. Bár mondta, hogy nem szereti kiadni az érzéseit. Egyik találkozóra munka után érkezett teljesen fáradtan, de mondta, hogy nem akarta lemondani és, hogy szeretett volna találkozni velem. Ez akkor jól esett. Más tuti lemondta volna.


Szerintetek ebből lehet még később komolyabb is?


25 F.


2015. márc. 21. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,mert egy terrorista
2015. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lehet komolyabb, csak be ne lassuljon annyira a dolog, hogy aztán megunjátok egymást. :)
2015. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne,hogy tetszel neki
2015. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!