Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 15 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. és ismerek egy fiút, akivel akár több is lehetne. én is szeretném, meg szeretek ábrándozni. De félek a kapcsolattól. Felkészületlen vagyok még erre?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább azt kellene kideríteni hogy miért félsz a kapcsolattól. 15 évesen szerintem már elég érett vagy rám
2008. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, azért félek, mert eléggé önbizalomhiányos lány vagyok, jah meg egy kicsit pesszimista is:( pedig mondták már, h nincs rá okom, de egyszerűen nem tudok megváltozni...
2008. aug. 26. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Fel kellene tenni a kérdést, hogy mit akarsz?


-Egy pasit, mert már az összes barátnődnek van, neked meg nincs?


-Tetszik a srác és össze akarnál vele jönni, de bizonytalan vagy?

2008. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, bizonytalan vagyok..de előbb-utóbb össze kellene szednem magam, mert ahogy mondtad, szinte az összes barátnőmnek van már vkije... félek a csalódástól, h nem felelek meg neki. nem tudom
2008. aug. 26. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a félek a csalódástól nem jó hozzáállás.

Inkább egyszerűen csak próbáld meg... ha nem jön össze majd összejön más. (így már rögtön nem annyira kétségbeejtő a helyzet)

2008. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit igazatok van megér egy próbát!!! laza leszek;)

köszi:)

2008. aug. 26. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azért nem érdemes senkivel sem összejönni, mert már minden barátnődnek van pasija. A vége az, hogy ott maradsz egy pasival, aki egyáltalán nem érdekel, vagy vonz, csak úgy együtt vagytok és kész. Jobb esetben megcsalás-> csúnya szakítás a vége, rosszabb esetben össze is házasodtok és aztán gondolkozhatsz rajta, miért vagy depressziós harminc évesen...
2008. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de igazuk van, ha most nem teszem meg akkor akár sok éven keresztül egyedül lehetek...am meg igen tetszünk egymásnak:) csak sztem még én nem vagyok kész egy kapcsolatra..mind1..
2008. aug. 26. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd értesits minket, hogy sikerült :)
2008. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!