Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy pasi, flörtölgetün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, flörtölgetünk. Mit adjak neki szülinapjára?

Figyelt kérdés
Semmiképpen nem akarok közönséges dolgot.. Voltunk már párszor randizni, és valami frappáns ütős dologgal akarom meglepni.. Felnőttek vagyunk, nem olyasmi kéne hogy "séta a parkban" cédula de nem is "felhívás keringőre"
2015. márc. 24. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lovat
2015. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felnőtt vagy és tanácsot kérsz, hogy mit vegyél egy pasinak akivel randizgatsz, ráadásul úgy, de semmi segítséget sem adsz az érdeklődési körét illetően. Akkor szerintem vegyél neki ugrálós légvárat
2015. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami finomat! Minden pasi szereti a hasát ^^ vagy vegyél neki szivart :D
2015. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köss neki egy sálat. Úgyis nemsoká itt a tél. :)
2015. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bandi6891 ***** válasza:
A ló jó ötlet,ha házasságig juttok legyen mivel gyorsan menekülni
2015. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Chone ***** válasza:
Herpeszt
2015. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ejha.. Köszi a segítséget..
2015. márc. 24. 20:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom érdeklődési kört, mindene megvan, a szó szoros értelmében, üzletek, lakások.. 33 éves.. Nem vehetek neki egy bögrét.. Egy kártyára gondoltam amire rá van írva valami..
2015. márc. 25. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!