Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Ti be mernétek vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti be mernétek vállalni ezt? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Pár perces ismerkedés után csókolózni egy addig nem ismert pasival.


Ilyesmire gondoltam:


www.youtube.com/watch?v=IpbDHxCV29A



2015. márc. 20. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez szerintem nem bevállalósdi kérdése. Engem nem vonz az, hogy fél-idegen, vagy vadidegen emberekkel csókolózzak, mert nálam ehhez már kell egy bizonyos szintű bizalom és a csókolózás nálam annak a jele, hogy egyértelműen akarok valamit a másiktól.
2015. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem úgy tűnik, hogy egész jó arányban bejött azoknak a lányoknak akik belevágtak :-) Aki szégyenlősebb privátban is válaszolhat.
2015. márc. 20. 16:54
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha tetszik a srác, akkor simán! :)
2015. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Normális lány nem smárol pár percnyi ismerkedés után, szerintem az ilyen videók 90%-a kamu.
2015. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem, még akkor se, ha amúgy vonzó a srác. 2 perc ismeretség után az ember még idegen. Egyenesen taszít a gondolat, hogy egy vadidegen belemásszon a számba, meg úgy általában az intim szférámba. Ha mondjuk már órák óta lelkesen beszélgetünk, baromi szimpatikusnak találom és nem mellesleg csak úgy izzik közöttünk a levegő (plusz még a helyzet is úgy adja magát, pl minden tök romantikus) akkor még esetleg el tudom képzelni, hogy elkap a hév. De így semmiképpen!
2015. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt hittem azért ennél bevállalósabb lányok is vannak itt...:-( De azért nem adom még fel a reményt :-)
2015. ápr. 10. 12:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

En nem mert van parom de ha nem lenne akkorse szivesen. Elegge haklis vagyok a szemelyes teremre :)

18/L ez nem jelenti hogy nem vagyok bevalalos

2015. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kéne bevállalósnak lenni? Amit úgy kell "bevállalni" abban túl nagy élvezet nem lehet.
2015. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán vonz a gondolat,hogy egy vadidegen embert ennyire beengedjek az intim szférámba.
2015. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem azért, mert félnék, vagy ilyesmi, egyszerűen ilyesmi nem vonz, semmi jót nem látok benne.
2015. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!