Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a bajom, hogy csajoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BoBo:)) kérdése:

Az a bajom, hogy csajoknál nagyrészt a barát szférába kerülök, hogy lehet ezt megakadájozni? Vagy ha már a barát szférába vagy, hogy lehet kitörni? (rengeteg csajjal vagyok nagyon jóban de nagyrészt barátként tekintenek rám.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány barátom vagy 5-6 éve ismerem és ami azt illeti nagyon bejön, de én vagyok neki a legjóbb fiú barát, van innen kiut? micsináljak?

17/F lassan 18



#barát #szerelem #barát zona
2015. márc. 24. 20:40
 1/6 Chone ***** válasza:
Lehet a helyesírásodtól ijednek meg és ezért vagy mindig a friendzone tagja.
2015. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátként a lányok azokra a fiukra tekintenek, akik arcra nem helyesek, emiatt pasiként nem jöhetnek számításba.

Egyetlen jóképű srácot nem ismerek, akinek ilyen problémája lenne, hogy őrá barátként néznek.

Sajnos ez az igazság, jobban kéne kinézned.

2015. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viselkedj férfiasan. Általában azért kerül valaki a "barátzónába" (egyébként iszonyú béna ez a kifejezés, úgyhogy ha egy lány számára vonzó akarod lenni, akkor soha, de soha nem használod), mert úgy viselkedik, mint egy barát. Szóval viselkedj úgy, mint egy udvarló és máris jobb pozícióba kerülsz.
2015. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz, azért kerül oda mert nem tetszik a csajoknak.

Hiába "viselkedik férfiasan" ha egyszer nem vonzódnak hozzá.

Te sem jönnél össze olyan nővel akit bottal sem piszkálnál, hiába viselkedne nőiesen. :)

2015. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a külsőmmel lenne a gond. Nem tartozom a bottal sem piszkálnálak meg csoportba. Csajoknak priviben küldhetek képet, kiváncsi lennék, hogy az vagyok vagy mégsem.
2015. márc. 25. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg van abban valami, hogy ne barátként viselkedj. Itt nem csak arról van szó, hogy flörtölj és udvarolj az első perctől fogva, hanem arról is, hogy ha a csaj a "legyünk csak barátok" című örökzölddel próbálkozik megmondod neki, hogy bocs, de te nem barátkozni szeretnél. Nyilván ettől nem fog több lány vonzódni hozzád, de megspórolod magadtól azt a fájdalmat, hogy ott a lány, de lehet a tiéd.

Persze ott van az a szituáció, amikor vonzódsz egy lányhoz, de nem vagy belé szerelmes, ugyanakkor nagyon jó barátok vagytok. Ilyenkor kellő érzelmi intelligenciával fent lehet tartani a barátságot, sőt, szerintem előny, ha van egy-két csajhaverod. De ha érzed, hogy ez nem egy szimpla jó-nő-szívesen-gerincre-vágnám dolog, hanem tényleg kezd elmélyülni, akkor a legjobb, ha lehető leggyorsabban kiszállsz belőle, mert csak szenvedni fogsz.

2015. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!