Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudunk csinálni itthon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudunk csinálni itthon? (tobbi lenn)

Figyelt kérdés
Pénteken jön hozzám a.barátom, mert szüleim nem lesznek itthon, de.nem.tudom mit csináljunk (még csak 2hete vagyunk együtt) arra gondoltam hogy nézünk vmi jo filmet de ezen kívűl? Ötletek? Normálisakat légyszi:)
2015. márc. 24. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy elmentek sétálni,összebújtok,filmeztek :)
2015. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A filmezés jó ötlet utána úgy is jön a többi magától...
2015. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nézitek a filmet egymáshoz bújtok egy ki smaci simogatás a többi jön magától.
2015. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 RRR ***** válasza:

tudom furcsa:

beszélgetni?

2015. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha filmeztek ott dugás lesz :D
2015. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy jó kis kaját, értékelni fogja.
2015. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A kajára én is gondoltam de nemtom mit:/ összebújós,romantikus filmnézés beszélgetés eddig oke de nem csinálhatjuk ezt egész delutan:p

A.szex vagy bármi.ilyen dolog szóba se jöhet!

2015. márc. 24. 22:31
 8/15 anonim ***** válasza:
főzzetek/süssetek együtt :) menjetek sétálni, beszélgessetek, ismerjétek meg jobban egymást. társasjáték, kártya, ilyesmi? általában nem kell előre gondolkodni, ha összeillő páros vagytok, szinte maguktól történnek az események, nem kell minden percet előre beosztani :)
2015. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát oksi:p mindenkinek köszi a választ:)
2015. márc. 24. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát pedig Drága, ha egy fiúnak [aki a barátod] azt mondod, hogy menjen át este, mert a szüleid nem lesznek otthon az egyenes utalás a kufircolásra!!!!


Ha azt írod, hogy szóba se jöhet a szex, akkor semmiképpen se hívd meg magadhoz, mert esetleg olyan dolog is történhet, amit te nem akarsz!

2015. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!