Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta a barátnőmnek műkörme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a barátnőmnek műkörme van, mindent nekem kell csinálni itthon? Tök szívás, hogyan vegyem rá h ne legyen műkörme?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel együtt lakunk. 2 hete műkörmöt csináltatott, elég hosszú és hegyes, meg kell mondjam elleneztem, mert kicsit "félelmetes" de egész jól nézett ki úgyhogy azt mondtam ok.

viszont azóta nem akar mosogatni nehogy tönrkemenjen, főzés szintúgy, én főzök kb mindent mer félti a körmét... budi takarítás ilyenekről szó se lehet úgyh hirtelen azon kaptam magam h kb mindent én csinálok! gondoltam majd megszokja és tudja használni dehát nem. ráadásul folyton leejt vmit engem "csiscskázat" h szedjem fel mert nem bírja a körmével (ez mondjuk igaz :DD), vagy nyissak ki vmit... ha éhes még egy salátát se képes megcsinálni magának azt is én csinálom!...

azt mondja kell majd visszamenni "töltetni" hogy még hosszabb legyen (?) hogy a fenébe beszéljem le róla???


2011. júl. 13. 20:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Papuuucs:D Csak vicc volt bocsi:D
2011. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hosszú és hegyes körmöm,mégis meg csináltam mindent itthon.Max annyira kértem meg a páromat,hogy tűrje be a lepedőt. :D

Ha nem takarítanál képes lenne elélni a dzsuvában???

2011. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak mondd meg neki, hogy ez a helyzet így neked nem jó, és kössetek kompromisszumot- legyen rövidebb műkörme.
2011. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség amit mondd a barátnőd már bocs..Nekem is volt zselés hosszú műkörmöm és simán lehet Vele mosogatni is,főzni meg pláne...semmi baja nem lesz Tőle,csak biztos benne,h ugyis megcsinálod hisz pasi vagy és sokat nem tudhatsz a körmökről és így könnyen betudja adni h ezt meg ezt nem lehet vele csinálni...ugyhogy ne hidd el ezt Neki kérlek..

21/L

2011. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ha nem bír a körmével akkor miért csináltatta meg?! Beszélj vele, hogy így nem lesz jó. Nekem is van műkörmöm. Amikor megcsináltatom rövid de a körmöm gyorsan nő így a 3. hétben már hosszú de nem ugyanúgy segítek anyának itthon. Beszéld meg vele hogy vagy legyen rövidebb amivel tud fogni vagy vetesse le.


17/L

2011. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne szexelj vele, hanem maszturbálj, és mondd meg neki, hogy bocsi, de már hozzászoktam, hogy mindent én csinálok egyedül, gondoltam akkor ezt is... amúgy lehet direkt azért csinálta, hogy kivonhassa magát a házimunkából :) csináltass te is :D de amúgy szerintem meg kéne tudnod vele beszélni, hogy ez így nem állapot, és akkor is szép a körme, ha rövid, és csak úgy van kifestve.. sokszor gondolkoztam már, hogy a lányok hogy mosogatnak meg takarítanak 2 centis műkörömmel - ezek szerint sehogy :) vagy növessze meg simán, azt én is szoktam egy kicsit hosszabbra hagyni nyáron és kifesteni, és azt ugye nem féltem - ha letörik, levágom mindet.
2011. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%

Azt is eltudom képzelni róla,hogy legközelebb neked kell feldugdosni neki a tampont,mert azt sem tudja megcsinálni.... :D :D :D

Léci dobd le a papucsot,és állj a sarkadra.Ő a nő,a takarítás-főzés az ő feladata,nem a tiéd...

2011. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előző válaszokat még nem olvastam csak most - ezek szerint sima ügy a műkörömmel takarítás :)
2011. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Lusta dög a barátnőd, és a műkörmére fogja. Vagy csinálja aa házimunkát, vagy lapát, mert így papucs leszel!
2011. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tud vele mosogatni és főzni akkor tényleg esélytelen, hogy feldugja magának a tampont.. Majd mikor megjön neki rájön, hogy ez így nem lesz jó, vagy ha mégis sikerül neki, akkor legalább te megtudod, hogy csak lusta...
2011. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!