Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez nem túl korai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem túl korai? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egyik barátnőm mutatott be nekem és már pár hete beszélgetünk facebookon és azóta egyszer voltunk moziba ami nagyon jó volt. Amikor néha hozzám ért vagy én neki dőltem azt hittem hogy felgyulladok:D Nagyon szimpi és közös ismerőseink is csak jókat mondtak róla.

Úgy volt megbeszélve hogy holnap, vagyis szombaton eljön hozzám és nézünk filmet. Persze nem akarok lefeküdni vele mert az azért tényleg korai:) Szerintetek akkor holnap eljöjjön? Mert ő róla mindenki azt mondja hogy mindenkivel tud beszélgetni de valamiért amikor én ott vagyok akkor meg se szólal és félek kicsit hogy itt se lenne témánk vagy csak kínosan ülnénk a film előtt. Szerintetek mi legyen?:)


2015. febr. 20. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit korai.
2015. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye !!!
2015. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első pasimmal én is kb. így jöttem össze. Csak ő nem filmet nézni jött hozzám fel, hanem játékot telepíteni a gépemre. :D Jó kis régi kocka idők. :D Jó is volt. Amúgy meg próbáljátok meg, egy filmezésből még nem lehet semmi baj. :)
2015. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te tudod :D Dumálni mindig lehet :D
2015. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem.Feloldódtok,megismeritek egymást.Szurkolok:))
2015. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Undoritó
2015. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!