Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most olvasom a PUA-t. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvasom a PUA-t. Azt írja, hogy 1. randin nem jó a kávézó, (étterem). Miért?

Figyelt kérdés

Itt a cikk:

[link]

2. bekezdés: Maximalizmus: mennyiség és minőség együtt


Idézem: "amit feltétlenül kerüljön el (csoki, virág, mozi, kávézó, étterem egyértelműen kilőve)."


Csoki, virág: vagyis meg akarod "venni" a csajt, vagyis azt, hogy szeressen. Ezt értem.


A mozit is: Én pl: nagyon utálom. Nem lehet beszélgetni, semmi közös nincs benne, csak ott ülünk. (persze később oké, de 1. randin nem!)


Még talán az étterem is oké, mert az egy drága hely. Ezzel csak azt bizonyítaná a pasi, hogy gazdag. (És ja, ne azért szeresse a lány)


De miért nem jó a kávézó??

Ezt NEM értem.

Télen egy forró csoki, vagy nyáron egy hideg üdítő. Miért nem jó/ nem ajánlott?


2015. márc. 28. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
PUA = (P)árkeresésre (U)gyancsak (A)lkalmatlanok.
2015. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez jo kerdes... tenyleg jincs ertelme, plane, hogy emberfuggo, es valakinek pont bejonne...


dehat ha a pua nagy esterkiralyadmirlisgeneralis rzt mondta, akkor biztos igy van......

2015. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a pua elméletek olvasgatását. Egyszerűen legyél az aki vagy. Persze ha pl csúnya vagy akkor természetesen nem fognak majd a nők rádugrani, gondolom ez világos.
2015. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert sablon lehet a kávézó első randira.
2015. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már. A nőket annyi faszi elviszi randizni hogy minden sablon gyakorlatilag. Az nem sablon ha beülteted a LEXUSBA és felviszed a napfényes palotádba. Az nem sablon.Ezeket a férfiakat szeretik a nők.
2015. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noydra ***** válasza:

Életem első randiján mozi volt meg sétálás... bejött.

#Fuckpulya

2015. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt a pasit nem szeretik, csak a pénzét!!


Hmm mozi?!

Én nem igazán bírom. Engem zavar, hogy nem tudom beszélgetni a lánnyal, nem tudom jobban megismerni.

De ha neked jó volt, akkor sok sikert!

Így tovább!


És köszi az értelmes választ.

Mindenkinek!

2015. márc. 28. 12:02
 8/8 Cucmak ***** válasza:

Hülyeségeket olvasol.

Jó a kávézó. Nem a pua.hu-t, hanem a puafeszt fórumot kell olvasni.

2015. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!