Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk nagy része miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nagy része miért nem meri elhívni a lányokat randira, vagy akár egy sima egyszerű találkozásra? :D

Figyelt kérdés

De komolyan..jönnek itt a "félek az elutasítástól" maszlaggal, közbe nem fogják fel, hogy az csak kis ideig lesz ciki, aztán túllépnek rajta. A lányoknak is épp annyira ciki az elutasítás, de ennél már csak az cikibb amikor egy lánynak kell egy fiút elhívnia. :D Vélemény?

22/L



2015. márc. 28. 23:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Sokszor a nevelés kérdése amiért a lány nem kezdeményez. Engem is így neveltek, illetve barátnőim között sincs olyan aki kezdeményezne.

Na igen az 1000 fránya ok.. :) :/

2015. márc. 29. 00:19
 22/25 anonim ***** válasza:

Persze, a nevelés számít. Engem mindig úgy neveltek, hogy legyek kedves, odaadó minden lánnyal szemben. Ennek ellenére rá kellett jönnöm, hogy célravezetőbb amolyan "gonosznak" lenni, s csak egy kapcsolati szint elérése után engedni a pozitív tulajdonságok hadának. Amikortól már kedves, figyelmes vagyok. Szóval úgymond, én a nevelésem ellen mentem. Persze mondhatni csak ebben, egyébként nagyon meghatároznak a szüleim.:)

Nem tudom, mindenki más és más.

2015. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Örök kérdés, hogy ki lépjen. Az lépjen, aki akarja, hogy végre legyen valami! Ez nem nemi szerep! Nem tudom, honnan ez az ostoba sztereotípia!


Másrészt pedig... attól, hogy lép nálam egy nő, még nem biztos, hogy a vonzalom kölcsönös. Ilyenkor abszolút passzív vagyok, nehogy hiú reményt keltsek. A magam részéről, ha látok esélyt, lépek. De az is igaz, hogy egy full közömbösen viselkedő nőt SOHA, semmilyen körülmények közt nem szólítanék le, ahogy ismeretlen idegent sem. Csak olyat, akit ismerek valamennyire és személyiségileg is kedvelem.


24/F

2015. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ugyan azért, amiért egy lány se képes elhívni egy fiút. Ez a "nem a lány dolga" cucc csak egy ostoba kifogás. Nem a múlt században élünk, ahol összesúgnak a hátunk mögött, ha ilyesmire vetemednénk. Ha te is akarod a találkozót, akkor igenis a te dolgod! Mert nem toronyba zárt királykisasszonyok vagyunk, akik a herceget várják, hanem talpraesett nők, akik ha akarnak valamit, akkor tesznek is érte. (Mondom ezt úgy, hogy én is lány vagyok. De tudom magamról, hogy csak is azért nem hívok el fiúkat randizni, mert egy kis beszari dög vagyok.)
2015. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én eddig életemben egyszer hívtam el egy lányt, aki nagyon tetszett. Nagy nehezen, de össze szedtem a bátorságomat hozzá. Elsőre lemondta, de amiért lemondta meg amit mondott, abból én arra asszociáltam, hogy nem lekoptatni akart, így elhívtam még egyszer, de semmi nem lett belőle. Még csak a "nem"-emet se kaptam meg rá, csak mondta, hogy jelentkezik, ha ráér, de semmi. 18/F
2015. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!